Aktualności

Zdalny SolidWorks

Paweł Poremba Paweł Poremba
30 Wrzesień 2013
NVIDIA GRID Visual Computing Appliance (VCA) to jedyna wspierana i certyfikowana przez Dassault Systèmes platforma do wirtualizacji i zdalnego dostarczania oprogramowania SolidWorks 2014 przez sieć. VCA to potężne, oparte na GPU rozwiązanie, które może być umiejscowione centralnie i dostępne poprzez firmową sieć. Akceleracja GPU daje lokalnym i zdalnym użytkownikom, włącznie z tymi, korzystającymi z notebooków i urządzeń mobilnych, taki sam komfort pracy z oprogramowaniem SolidWorks, jaki mieliby korzystając z wysokowydajnej, dedykowanej stacji roboczej stojącej przy biurku.

To potężne narzędzie dla małych i średnich firm, które szukają sposobu, aby zapewnić swym pracownikom wydajność na poziomie stacji roboczej zawsze i wszędzie – bez problemów związanych ze złożonymi komercyjnymi rozwiązaniami do wirtualizacji.

"NVIDIA GRID VCA zapewnia niesamowity komfort przy projektowaniu z wykorzystaniem oprogramowania SolidWorks każdemu użytkownikowi komputera PC lub Mac. Dzięki scentralizowanemu dostępowi do szybkich jednostek GPU, projektanci mogą tworzyć najwyższej jakości prace" — Bertrand Sicot, dyrektor generalny SolidWorks 

KORZYŚCI Z GRID VCA W SOLIDWORKS

CECHY GRID VCA

KORZYŚCI Z GRID VCA

Gotowa do użycia platforma zdalnej obsługi grafiki dla SolidWorks 2014

Każde urządzenie obsługuje do 8 projektantów SolidWorks 2014 na raz. Każdy z nich ma dostęp do potężnego obszaru roboczego obsługiwanego przez jednostkę GPU klasy Quadro K5000.

Wysokowydajna profesjonalna grafika Quadro

Każdy z projektantów ma zapewniony dostęp do wysokowydajnego osobistego obszaru roboczego, który poradzi sobie ze wszystkimi trybami projektowymi SolidWorks, łącznie z obsługą dużych złożeń, trybem RealView i innymi.

Certyfikacja dla SolidWorks 2014

GRID VCA to jedyna przetestowana platforma obliczeniowa, certyfikowana i w pełni wspierana przez SolidWorks.

Zwiększone bezpieczeństwo

Cenne pliki danych SolidWorks i sama platforma GRID VCA umiejscowione są w bezpiecznym miejscu. Do użytkownika strumieniowany jest wyłącznie interfejs użytkownika oprogramowania SolidWorks. Własność intelektualna i ważne dane nigdy nie opuszczają firmy.

Korzystaj z SolidWorks na swojej ulubionej platformie: opartej na systemie Mac OS, Windows czy Linux

Projektanci otrzymują wydajność stacji roboczej klasy high-end na systemie jaki wybrali. Mogą pracować z oprogramowaniem SolidWorks w systemie Mac OS, Linux, a nawet na podstawowym komputerze PC z systemem Windows.
  

Tagi: nvidia,grid,solidworks,cad,3d cad
Źródło: nvidia
Liczba wyświetleń: 2196
Najciekawsze tematy
Polecane artykuły
Napisz komentarz
0 Komentarze
Nie ma jeszcze komentarzy na temat filmu. Rozpocznij dyskusję!

PSWUG

Strefa Resellera

Publikuj

Społeczność

Ankieta

Linki

RSS

BOT