Aktualności

23 października 2013 na Stadionie Pepsi Arena w Warszawie odbyła się 12 konferencja SolidWorks zorganizowana przez firmę CNS Solutions Sp. z o.o., w której uczestniczyło prawie 300 uczestników - przedstawicieli z branży przemysłu, edukacji oraz prasy.


Konferencja miała na celu prezentację nowości w wersji SolidWorks 2014 oraz przybliżenie rozwiązań oferowanych przez największego polskiego dystrybutora w sektorze CAD/CAM/CAE/PDM. Dodatkowo w trakcie konferencji zostały zaprezentowane nowe produkty z oferty CNS: dodatki/rozszerzenia SolidWorks EPDM, SWood, Smap3D, SolidCAM, Excactflat oraz TopsWorks.

Głównym tematem spotkania były oczywiście nowe funkcje wprowadzone w oprogramowaniu SolidWorks 2014. Należą do nich m.in. nowe otwory fasolowe w kreatorze otworów, dodatkowe opcje dla splajnu, udoskonalenia w arkuszach blach, w szczególności dla przypadku wyciągniętego po profilach.

Pokazano wiele drobych udoskonaleń, które na codzień podnoszą wydajność i poprawiają komfort pracy. Są to np. nowe opcje wyświetlania menu kontekstowego dla wiązań, szyki szyków, udoskonalenia w rysunkach i wiele innych.


 Okazję do zaprezentowania swoich produktów, do których powstania przyczynił się oczywiście SolidWorks, mieli Klienci CNS: ImmaLighting, Studio Program, Pancin Art Technology, Robokopter Technologies, Aquilla Sport, BeSteady, a  także Koło Naukowe Politechniki Warszawskiej MELAVIO.Dużym zainteresowaniem wśród uczestników cieszyły się zajęcia praktyczne, w tym konkurs Modelmania, warsztaty techniczne oraz certyfikacja (egzaminacja CSWA, CSWP).W konkursie Modelmanii zwyciężyli:


  1. Tomasz Mrozek


  2. Stefan Woźniak


  3. Tomasz Kapel


Tradycyjnie podczas konferencji ogłoszono wyniki Studenckiego Konkursu Projektowego SolidWorks. Swoje nagrody odebrali: Pani Natalia Kubiak (Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny) oraz Pan Piotr Jabłoński (Politechnika Poznańska). Na zakończenie spotkania pośród uczestników rozlosowane zostały nagrody ufundowane przez CNS i Sponsorów: 3DConnexion, HP Polska, Helion.pl, Supremo i YG-1.


 

Firma CNS Solutions dziękuje wszystkim za liczne przybycie i już dzisiaj zaprasza wszystkich do uczestnictwa za rok. 
 Tagi: 12 Konferencję CNS Solutions, SolidWorks 2014
Źródło: pswug
Liczba wyświetleń: 2113
Najciekawsze tematy
Polecane artykuły
Napisz komentarz
5 Komentarze
Autor Komentarz
Piotr G
--
2013-11-11, 23:47
Czy jeśli zainstaluję 2014 ver. a kolega obok będzie miał 2013 to odczyta moje pliki z 2014 ?
Łukasz Dzwonka
Projektant w 3D
2013-11-18, 12:46
raczej nie :)
Paweł Kęska
CSWP, CSWE, CSWI *** solid-blog.pl ***
2013-11-19, 08:00
Migracja pomiędzy wersjami dotyczy po pierwsze różnicy jednej wersji a po drugie z nowszej do ostatniego service packa starszej. Czy z 2014 można otworzyć plik w 2013 SP5 (przykładowo).
Piotr G
--
2013-11-23, 20:27
Tak podejżewałem ale wolałem się upewnić, w związku z tym jeszcze jedno pytanie czy jeżeli kolega ma

system win7 32 bit i teraz zainstalowaną wersję 2013 to może pobrać i zainstalować wersję 2014 i będzie działać czy może wogule już nie będzie mógł instalować subskrybcji na win z 32 bitami ?
Paweł Kęska
CSWP, CSWE, CSWI *** solid-blog.pl ***
2013-11-23, 21:37
Subskrypcja nie ma nic do wersji x32 lub x64. Jeżeli nie pobiera plików ręcznie to manager sam wykryje wersje i zainstaluje pliki, jeżeli pobiera po zalogowaniu do customer portal - musi określić wersję, service packa oraz język.

PSWUG

Strefa Resellera

Publikuj

Społeczność

Ankieta

Linki

RSS

BOT