Aktualności


Wymiana informacji w czasie rzeczywistym jest kluczowa dla całej całej firmy. Począwszy od zespołu sprzedaży i zarządzania relacjami z klientami, raporty mogą być przygotowane i dostarczone w ciągu kilku minut, tworząc dokładny cennik, zbierając informacje o kosztach materialnych, czasie produkcji itp. Na podstawie aktualnego obciążenia, dział sprzedaży jest w stanie zaoferować realistyczne terminy dostaw, może budować zaufanie klientów i pomagać zbudować długoterminowe relacje biznesowe.

Po zaakceptowaniu zamówienia, informacje są przetwarzane i przekazywane do planowania produkcji, w których umieszczone jest zlecenie produkcyjne i praca jest dopasowana do harmonogramu produkcji. Następnie inżynierowie produkcji tworzą program, dedykując maszyny i materiały w celu maksymalizacji wykorzystania materiału. Wspólna informacja trafia do magazynu, gdzie materiał jest dostarczany do przydzielonej maszyny, a zapasy są aktualizowane i ewentualnie następuje zmiana kolejności, gdzie jest to konieczne.Na maszynie, operator koduje czas rozpoczęcia i zakończenia, aby zapisać stan zadania i czasy produkcji. Ta informacja w czasie rzeczywistym trafia do zespołu administracyjnego, gdzie informacje o kosztach pracy są skonsolidowane.Menedżerowie mają przegląd całego procesu, mogą monitorować produkcję i statusy poszczególnych zadań oraz mogą otrzymywać informację o ogólnych wskaźnikach biznesowych, takich jak marże zysku, sprzedaży i realizacji dostawy.Pojęcie Fabryka Lantek łączy wszystkie produkty Lantek niezbędne dla każdego zastosowania w jednym zintegrowanym rozwiązaniu, umożliwiając jego dostosowanie do poszczególnych działów, które naśladują strukturę i wzajemne powiązania we wszystkich różnych obszarach firmy powodując znaczną poprawę wydajności .Więcej informacji znajdziesz na stronie: www.lanteksms.com/pl/

 Lantek Flex3d SW jest oprogramowaniem umozliwiajacym automatyczne rozwijanie elementów 3D i przechowywanie ich w bazie danych Lantek Expert do ponownego użycia w Expert Cut albo Expert Punch. Jest calkowicie zintegrowany z SolidWorks od wersji 98plus w górę. Jest idealnym rozwiazaniem do tworzenia oraz automatycznego rozwijania elementów 3D.Lantek Flex3d SW jest potężnym intuicyjnym narzedziem, które eliminuje potrzeby generowania dodatkowych plików lub pośrednich formatów. Daje użytkownikom SolidWorks możliwość bezpośredniej wspólpracy z oprogramowaniem Lantek Expert Cut oraz Expert Punch.

Jest zaprojektowany zarówno dla podwykonawców jak i dla firm wytwarzajacych własne produkty. Lantek Flex3d SW stanowi część środowiska SolidWorks zwiększajacego wydajność, kreatywność oraz możliwości projektowania. 


Tagi: lantek facoty, Lantek Flex3d SW
Źródło: Lantek
Liczba wyświetleń: 2072
Najciekawsze tematy
Polecane artykuły
Napisz komentarz
3 Komentarze
Autor Komentarz
Piotr G
--
2013-12-01, 18:43
Widzę że w kwestii rozwinięć przejscia koło kwadrat w solidworks 2014 coś się zmieniło jednak linie gięcia są tylko w przypadku płaszczyzn równoległych a więc nadal lipa, cięcie stożka płąszczyzną pod kątem, nadal to samo a tu się reklamuje jakiegoś lantka że niby do przemysłu blaszanego. Więc po co było nam kupować Solidworksa z modółem blaszanym skoro polecacie jakiegoś lantka ?
Paweł Kęska
CSWP, CSWE, CSWI *** solid-blog.pl ***
2013-12-01, 20:28
Piotrze, Staramy sie zamieszczać wszelkie informacje związane z SW, Lantek jest dodatkiem więc... dodatków do blach jest kilkadziesiąt. Nie bardzo rozumiem, czemu Twoja frustracja objawia się tutaj - chyba lepszym rozwiązaniem jest przekazanie tego do dystrybutora, który Wam program sprzedał (i być może obiecał, że coś będzie działać a nie działa). Ja osobiście też chciałbym, żeby w SW były wszystkie funkcje jak u konkurencji, ale chcieć sobie mogę. Za to zawsze tutaj użytkownicy starają się pomóc. Pswug jest niezależny, nie jesteśmy częścią korporacji i to nie do nas kieruj takie spostrzeżenia. A w ogóle jest coś takiego jak Enhancement request i tam możesz zgłosić swoją propozycje udoskonalenia (dla firm z subskrypcją). Dodatkowo obecnie można na forum SW proponować nowe rozwiązania, z których powstanie lista top 10 https://forum.solidworks.com/community/general/solidworks_world_2014_and_the_top_ten_list?view=idea
Piotr G
--
2013-12-05, 19:05
Witam Cię Pawle.

Nie wylewm swoich flustracji na forum a tylko zamieszczam swoje spostrzeżenia aby inni urzytkownicy mogli przeczytać moje uwagi jakie mam w odniesieniu do innych programów typu ,,cad3D" a pracowałem na kilku w swojej karierze zawodowej. Forum nie jest tylko do chwalenia jaki to cudny program bo nie ma cudownych programów które robią wszystko za nas niestety, Przygotowuje dość dużo elementów blaszanych do produkcji i jak doskonale wiemy są elementy wykonywane przez krawędziowanie i walcowanie. Solidworks radzi sobie przyzwoicie i intuicyjnie z elmentami krawędziowanymi ale o elementach walcowanych zapomniano zupełnie i moim zdaniem jest to poważny błąd powinno się to naprawić jak najszybciej a nie próbować reklamować inny produkt do tak prostych czynnośći. Musiałem przesiąść się an Worksa ze względu na klienta i niedowierzałem że tak prostych elmentów nie da się wykonać w programie stworzonym dla projektantów od pewnego czasu szukałem rozwiązania na miedzy innymi Tym forum ponieważ myślałem że robię coś nie tak skoro na tak banalnych elementach jak stożek wywalało mi błąd.Dlaczego uczepiłem się tych elementów ? Włąśnie dlatego że projektuje miedzy innymi je i miło jest skorzystać z modelu jaki się wykonało do projektu i przygotować rozwinięcie w prosty i wygodny sposób a zarazem szybko i bezbłędnie tym bardziej że dziś każdemu zleży na czasie.

PSWUG

Strefa Resellera

Publikuj

Społeczność

Ankieta

Linki

RSS

BOT