Aktualności
Redaktorzy miesięcznika „IT Professional” wybrali HP Z220 Produktem Roku 2013 IT Professional w kategorii sprzęt – stacja robocza. 


Produkt Roku IT Professional to tytuł przyznawany najlepszym rozwiązaniom wykorzystywanym w codziennej praktyce IT. Wybierany spośród produktów i usług, które poprzez formularz na stronie internetowej zgłosili zarówno Czytelnicy, jak i redakcja „IT Professional”.

W każdej kategorii zwyciężyły po dwa produkty, jeden w głosowaniu Czytelników, a drugi – redakcji. Miesięcznik „IT Professional” dostarcza kluczową wiedzę specjalistom z branży IT, zatrudnionym w biznesie lub prowadzącym własne firmy świadczące usługi informatyczne.


Magazyn ma charakter ekspercki, a poruszane na jego łamach tematy opisywane są w sposób praktyczny. Autorzy – certyfikowani i doświadczeni specjaliści – koncentrują się na przekazaniu wiedzy niezbędnej w codziennej pracy informatyków, administratorów sieci, administratorów bezpieczeństwa informacji, menedżerów działów i dyrektorów departamentów IT. 

Tagi: IT Professional, HP Z220 Produkt Roku 2013
Źródło: IT Professional
Liczba wyświetleń: 1647
Najciekawsze tematy
Polecane artykuły
Napisz komentarz
0 Komentarze
Nie ma jeszcze komentarzy na temat filmu. Rozpocznij dyskusję!

PSWUG

Strefa Resellera

Publikuj

Społeczność

Ankieta

Linki

RSS

BOT