Aktualności
SolidWorks User Network Group świętuje już swoje 15 urodziny i jak co roku (od 2005) rozdaje nagrody za wybitne osiągnięcia dla całej wspólnoty. Nagrody przyznawane są co roku na SolidWorks World.


 


Jako najlepsza grupa nagrodzona została San Diego SolidWorks User Group.


Jest to jedna z najstarszych grup użytkowników - obchodzi swoje 18-lecie istnienia, a jej spotkania odbywają się z co miesięczna regularnością. W sierpniu 2013 grupa obchodziła swoje 200 spotkanie, co jest rekordem dobrze wyśrubowanym. Grupa ma reputację wysokiej jakości prezentowanych prezentacji technicznych - wielu z nich autorem jest lider grupy Phil Sluder.

 
 


Najlepszy lider User Group - pamięci Wayne Tiffany


Jeff Holliday z Mid-Atlantic Region Independent SolidWorks User Group od ponad 8 lat regularnie promuje grupę. Jest też wiodącym uczestnikiem forum SolidWorks, odpowiadając na najtrudniejsze pytania i udzielając wskazówek i porad innym.


 
 


Nagroda Michelle Pillers Deepak Gupta.Nasz dobry kolega pojawił sie w życiu SW w 2008 roku i podbił serca wszystkich. Znajdziesz go prawie na każdej stronie internetowej, społeczności, blogu, Twitter, google, yahoo groups związanych z SolidWorks. Pozornie nie potrzebuje snu, odpowie na każde pytanie 24/7/365 dni na całym świecie.

 


 

Relacja z konferencji SolidWorks World 2014 dzięki wsparciu firmy  CNS Solutions

Tagi: pswug, swung, nagrody, user group
Źródło: PSWUG
Liczba wyświetleń: 1532
Najciekawsze tematy
Polecane artykuły
Napisz komentarz
0 Komentarze
Nie ma jeszcze komentarzy na temat filmu. Rozpocznij dyskusję!

PSWUG

Strefa Resellera

Publikuj

Społeczność

Ankieta

Linki

RSS

BOT