Aktualności
Kreatywność, wyobraźnia, umiejętności, pasja, zaangażowanie, sława, nagrody – to cele 13 Edycji Studenckiego Konkursu Projektowego SolidWorks, która właśnie wystartowała.Konkurs adresowany jest do studentów uczelni wyższych, uczniów szkół zawodowych, technikum czy centrów kształcenia praktycznego. Do udziału zaproszeni są miłośnicy projektowania 3D jak i osoby, które dopiero zaczynają swoją przygodę z oprogramowaniem SolidWorks.Każda osoba, która zgłosi projekt do Konkursu otrzyma pełną wersję oprogramowania SolidWorks Student Access. Projekty mogą być tworzone indywidualnie lub przez zespoły projektowe. Prace biorące udział w innych konkursach są również mile widziane.Kalendarz 13 Edycji konkursu:

  • 31 stycznia 2014 - początek konkursu

  • 31 marca 2014 - termin nadsyłania tematów prac konkursowych

  • 14 kwietnia 2014 - akceptacja zgłoszonych tematów

  • 15 września 2014 - dostarczenie prac konkursowych

  • 1 października 2014 - ogłoszenie wyników

Do wygrania międzynarodowy rozgłos oraz iPad, mobilna stacja robocza HP, manipulatory, myszki, licencje oprogramowania SolidWorks Student Edition, książki SolidWorks, profesjonalne szkolenia SolidWorks, koszulki oraz gadżety.

Studencki Konkurs Projektowy SolidWorks to szansa dla Ciebie. Nie oglądaj się na innych. Weź się do pracy i pokaż Wszystkim co potrafisz! Podejmij wyzwanie!Więcej informacji na stronie organizatora


Tagi: konkurs,solidworks,projektowanie,cad,cad 3d
Źródło: CNS Solutions
Liczba wyświetleń: 1818
Najciekawsze tematy
Polecane artykuły
Napisz komentarz
1 Komentarze
Autor Komentarz
Artur Biziewski
2014-03-04, 10:42
Czy studenci studiów podyplomowych mogą brać udział?

PSWUG

Strefa Resellera

Publikuj

Społeczność

Ankieta

Linki

RSS

BOT