Aktualności


Czym jest Pasek Wsparcia CNS SolutionsPasek Wsparcia CNS Solutions jest dodatkiem do programu SolidWorks dostępnym w panelu bocznym programu. Pasek został stworzony z myślą o klientach CNS kożystających z SolidWorks i posiadających subskrypcje, aby ułatwić im komunikowanie się z działem technicznym, a także aby mieli szybki dostęp do najnowszych informacji. Poniżej znajduje się instrukcja instalacji, a także opis jego możliwości.Cena paska? Jest on zupełnie darmowy!Pasek można pobrać ze strony: http://cns.pl/wsparcie

/>


Pasek wsparcia oprogramowania SolidWorks by CNS SolutionsPo rozpakowaniu wybieramy „Instalacja Dodatku CNS Solutions”, również w folderze znajduje się instrukcja instalacji.Darmowy pasek wsparcia CNS Solutions SolidWorksPasek Wsparcia CNS Solutions posiada dwie zakładki:
  • Wsparcie Techniczne,


  • Zgłoszenie serwisowe.Zakładka Wsparcie TechnicznePosiada dostęp proponowanych linków w tym CNSTODAY, najnowszych aktualności, a także o najbliższych szkoleniach SolidWorks, również studenckich w atrakcyjnych cenach.Zakładka Zgłoszenie serwisoweZ zakładki tej w bardzo łatwy sposób możemy zrobić zgłoszenie serwisowe, unikając wychodzenia z programu. Dzięki uzupełnieniu danych tj. imię i nazwisko, numer telefonu, email i nazwa firmy, a także opisaniu problemu i załączeniu zrzutów ekranu lub pliku specjaliści techniczni są w stanie bardzo szybko podjąć stosowne kroki w celu rozwiązania problemu.


Tagi: wsparcie techniczne,cns,solidworks,cns solutions
Źródło: CNS Solutions
Liczba wyświetleń: 2657
Najciekawsze tematy
Polecane artykuły
Napisz komentarz
5 Komentarze
Autor Komentarz
Michał Karpiuk
Wykonam każde makro w SolidWorks
2014-05-14, 14:55
Próbowałem zainstalować, ale rozumiem, że instalka jest tylko na 64bity?
Michał Karpiuk
Wykonam każde makro w SolidWorks
2014-05-14, 15:10
Udał się zainstalować po uruchomieniu "Instalacja Dodatku CNS Solutions" jako "Uruchom jako administrator".

Strona http://cnstoday.pl jest ok, dlatego chciałbym być na bieżąco z tematami bezpośrednio w Oknie Zadań SW.

Po małych problemach z instalacją i mimo komunikatu o błędzie dodatek zainstalował się. Teraz przy uruchomieniu dodatku pojawia się komunikat.

"Wsparcie Techniczne CNS Solution nie mogą być załadowane. Brakuje albo dodatków albo jednego z ich komponentów"
Paweł Kęska
CSWP, CSWE, CSWI *** solid-blog.pl ***
2014-05-14, 18:26
Zapewne jest to dodatek wyłącznie dla klientów CNS, no bo jak mieliby udzielać wsparcia klientom Premium czy Solidexperta?
Łukasz  Siwiec
DPStoday.pl | CSWI CSWE SOLIDWORKS Aplication Elite
2014-05-15, 14:15
Pasek Wsparcia Technicznego mogą zainstalować wszyscy użytkownicy SolidWorks, aby mieć dostęp do najnowszych informacji w tym do serwisu www.CNSTODAY.pl. Jeśli chodzi o wsparcie techniczne, mogą z niego skorzystać wszyscy użytkownicy SolidWorks – niezależnie od dystrybutora, aby sprawdzić Centrum Kompetencyjne CAD/CAE firmy CNS Solutions i przekonać się odnośnie wiedzy naszych specjalistów.Jeśli chodzi o problem napotkany podczas instalacji Paska Wsparcia CNS Solutions, może być spowodowy przez SolidWorks lub brak możliwości zapisu/wczytania rejestru. Jeżeli jest to ten drugi przypadek trzeba spróbować odinstalować dodatek z uprawnieniami administratora i zainstalować go ponownie.
Paweł Kęska
CSWP, CSWE, CSWI *** solid-blog.pl ***
2014-05-16, 11:44
A to miło słyszeć:)

PSWUG

Strefa Resellera

Publikuj

Społeczność

Ankieta

Linki

RSS

BOT