Aktualności
W dniu 21 maja 2014 w siedzibie głównej CNS Solutions w Warszawie przy ulicy Postępu 6 odbył się egzamin na Instruktora SolidWorks.


Egzamin został przeprowadzony przez Cristiana Albu – Certicication Technology Manager, który przeleciał do Polski z Dassault Systèmes Deutschland oraz Marcina Sitkiewicza – Territory Technical Manager Poland z Dassault Systemes Sp. z o.o.Każdy z uczestników miał około 30 minut na zaprezentowanie jednej z lekcji treningowych z zakresu Mechanical Design lub Simulation. Podczas prezentacji trzeba było wykazać się wiedzą z zakresu oprogramowania, umiejętnością przekazywania wiedzy oraz odpowiadać na pytania egzaminatorów.W efekcie przeprowadzonej certyfikacji do grona Instruktorów dołączyli:CSWI Certified SolidWorks Instructor – Mechanical Design:
  • Cezary Cholewski


  • Krzysztof Grabek


  • Krzysztof Pluta


  • Łukasz SiwiecCSWSI Certified SolidWorks Instructor – Simulation:
  • Cezary Cholewski


  • Krzysztof Grabek


  • Tomasz JęczarekCertyfikat

 


Sprostowanie – 3.06.2014Pan Christian Albu przyleciał do Polski oczywiście z Dassault Systèmes Deutschland GmbH bo tak obecnie nazywa się firma a nie jak wcześniej podaliśmy z SolidWorks Deutchland. Za pomyłkę przepraszamy."Przeprowadziliśmy certyfikację instruktorów w czterech firmach w Polsce posiadających uprawnienia do prowadzenia szkoleń SolidWorks.Listę tych firm jak i potwierdzenia aktualnie posiadanych przez nie certyfikatów zawiera strona https://solidworks.virtualtester.com, gdzie należy wybrać ikonę Certified Resellers and Training Centers (lewy górny róg, symbol globu) i kraj Polska. Pierwsza ikona w kolumnie CTSP to symbol świadczący o posiadaniu certyfikatu CSWI. Opisy pojawiają się po najechaniu na ikonę kursorem. Strona jest na bieżąco aktualizowana.Certyfikat konkretnej osoby można potwierdzić wpisując kod na nim się znajdujący, korzystając z ikony „Validate Certificate” na tej samej stronie.

 

Podczas naszej tygodniowej sesji certyfikacyjnej przyznaliśmy ponad trzydzieści nowych certyfikatów zaświadczających odpowiednie przygotowanie do prowadzenia kursów SOLIDWORKS i SOLIDWORKS Simulation pracownikom wymienionych na stronie firm."
- Marcin Sitkiewicz, Dassault Systèmes Sp. z o.o.
Tagi: solidworks, instruktor, szkolenia, mechanical design, simulation
Źródło: CNS Solutions
Liczba wyświetleń: 2356
Najciekawsze tematy
Polecane artykuły
Napisz komentarz
0 Komentarze
Nie ma jeszcze komentarzy na temat filmu. Rozpocznij dyskusję!

PSWUG

Strefa Resellera

Publikuj

Społeczność

Ankieta

Linki

RSS

BOT