Autor Komentarz
Paweł Stolarski
2012-02-01, 11:23
Witam

Bardzo ciekawy artykuł. mam jedno zastrzeżenie. Tekst jest o programie Surfcam, a grafika... MASTERCAM?!?!

Wystarczy odrobinę powiększyć dodaną grafikę!!!!!

Czy jest to tz rzetelność dziennikarska? Czy niedopatrzenie? Czy mało profesjonalne podeście do opracowania materiału?

Bardzo proszę o poprawienie materiału

Pozdrawiam
Paweł Kęska
CSWP, CSWE, CSWI *** solid-blog.pl ***
2012-02-01, 11:43
O tak, najłatwiej przyczepić się do nieistotnego szczegółu. Koledzy z CNSu głównie krytukują zamiast coś napisać...

Negujesz mój profesjonalizm? Mógłbyś się kolego wiele odmnie nauczyć.

pozdrawiam:)
Paweł Stolarski
2012-02-01, 12:00
Kolego

Nie neguję Twojego profesjonalizmu, ale mam zastrzeżenia do opublikowanego materiału.

Czy moje wątpliwości są bezzasadne?

Nie mam wątpliwości, odchodząc z CNS miałeś sporą wiedzę i ciągle się rozwijasz. Mam szacunek dla Ciebie i tego co robisz. Jednak szkoda, że takimi drobnostkami sam podważasz swój profesjonalizm. Mi zależało jedynie na drobnym sprostowaniu opublikowanego materiału (komentarz zostałby również poprawiony).

To takie proste. Wolisz jednak podejść ambicjonalnie. Szkoda...
Paweł Kęska
CSWP, CSWE, CSWI *** solid-blog.pl ***
2012-02-01, 13:49
Wydaje mi się, że skoro już jesteś taki precyzyjny to mogłeś do mnie prywatnie napisać albo wybierając opcję "napisz swoje uwagi" wskazać, co Ci się nie podoba i przesłać lepsze obrazki. Jeżeli ja pisząc kilkaset newsów nieraz źle postawie przecinek lub nieprecyzyjnie coś przetłumaczę to chyba nie problem - ale poświęcam swój czas i użytkownicy to doceniają. Chyba nie jest ważny obrazek tylko wiadomość i każdy rozsądny znajdzie szczegóły.

Ale nie, z CNSu zawsze coś znajdą, byle się uczepić - więc raczej to świadczy o Tobie... Mogłeś poświęcić swój czas i przygotować news - z pewnością byłby idealny.

Temat dla mnie wyczerpany.
Paweł Stolarski
2012-02-01, 14:55
Paweł
Przepraszam, fakt mogłem do Ciebie napisać prywatnie, albo napisać swoje uwagi.
Napisałem komentarz ponieważ artykuł jest widoczny dla wszystkich. Napisałem Tobie również, że jak zmieni się grafika to przeredaguje komentarz. Wolałeś się po raz kolejny odnieść emocjonalnie i ambicjonalnie. Jednocześnie starasz się sugerować, że wraz z odejściem z CNS przestałeś być dokładny i precyzyjny?!
Jeśli narzekasz na brak grafik - nic nie stoi na przeszkodzie żebyś je otrzymał. Napisanie maila z prośbą o dostarczenie grafiki jest czasochłonne – rozumiem.
Paweł, problem nie dotyczy przecinka czy niedokładnego tłumaczenia!!! Sam zajmujesz się w takim razie częściowo nieważnymi sprawami – zajmujesz się grafiką m.in.
Pozwolisz, że nawiąże do prowadzonej przez Ciebie firmy, a sam nawiązujesz do CNS Solutions. Skoro nie jest ważna grafika dołączona do artykułu, to mam nadzieję, że jeśli ktoś opublikuje artykuł o Twojej firmie i pomyli grafiki pokazujące prace Twojej konkurencji, to będziesz zachwycony.
Całą dyskusję uważam za niepotrzebną. Podkreślam ponownie, że zamierzałem przeedytować komentarz po wprowadzeniu sprostowania. Postanowiłeś inaczej, nawet po informacji ode mnie o takim zamiarze.
Bardzo mi przykro, że nie potrafisz przyznać się do błędu, a wystarczyłoby wysłać maila z prośbą o grafikę. Nie oczekuję od Ciebie nic więcej w tej sprawie.
Pozdrawiam

PSWUG

Strefa Resellera

Publikuj

Społeczność

Ankieta

Linki

RSS

BOT