Aktualności
Niepowtarzalne rozwiązanie

Tablet XT2 zapewnia nieporównywalne doznania. Tablet Latitude XT2, będąc wysokowydajnym komputerem z intuicyjnym interfejsem wejściowym obejmującym pojemnościowy ekran wielodotykowy i pióro, umożliwia pracę w sposób najlepiej odpowiadający użytkownikowi. Za jednym dotknięciem palca możesz:


 • przewijać duże strony sieci Web;

 • powiększać grafikę, zdjęcia lub mapy online;

 • powiększać wiadomości e-mail w celu ułatwienia odczytu;

 • zamknąć ekran;

 • współpracować w czasie rzeczywistym

  itd.


Gdy przyzwyczaisz się do wielodotykowego ekranu tabletu XT2, klawiatura i mysz mogą się poczuć opuszczone.  
Mały tablet — wielkie możliwości


Mający grubość ledwie cala i bardzo mały zasilacz, tablet XT2 umożliwia zabranie go praktycznie wszędzie. Zapewnia on również wspaniałe funkcje i wiele elastycznych opcji.


 • Opcjonalny, cienki akumulator o wysokiej pojemności umożliwia pracę przez wiele godzin.

 • Można wygodnie pracować zarówno w trybie notebooka, jak i tabletu.


  • W trybie tabletu ekranu wielodotykowego można użyć do zapewnienia wyjątkowej skuteczności i łatwości działania, a ponadto pióra bez baterii można też użyć do pisania lub rysowania tak samo, jak na kartce papieru.

  • W trybie notebooka nadal dostępne są wygodne funkcje dotykowe, ale jednocześnie można korzystać z pełnowymiarowej klawiatury z podwójną możliwością wskazywania: za pomocą wodzika i przycisków.

  • Dzięki opcjonalnym funkcjom obsługi mobilnej sieci szerokopasmowej tabletu XT2 można mieć łączność1 prawie wszędzie. • Jeśli konieczny jest wyjazd służbowy, tablet XT2 zapewnia opcję wyjątkowo jasnego wyświetlania przeznaczoną do użytku w świetle słonecznym.
Łatwość zarządzania

Firma Dell rozumie, że użytkownik nie ma czasu na zapoznawanie się z technologią, która jest złożona i trudna do zarządzania, więc tablet XT2 jest łatwy w użyciu, opłacalny i ma wstępnie załadowane potrzebne narzędzia, a w tym: najnowsze procesory Intel®  vPro™ umożliwiające zdalne zarządzanie, kompleksowe funkcje zabezpieczeń i mobilne usługi Dell ProSupport.

 
Tagi: dell,tablet, laptop,
Źródło: Dell
Liczba wyświetleń: 3262
Najciekawsze tematy
Polecane artykuły
Napisz komentarz
4 Komentarze
Autor Komentarz
Łukasz Dzwonka
Projektant w 3D
2010-07-14, 16:39
Rozwiązanie fajne, ciekawe - być mozę przydatne. Nawet widziałbym zastosowanie takiego tabletu, jednkże 12" monitorek - troszke ciut mały. z jednessj strony ma być lekkie - co jest zrozumiałe. Ale widzialnośc też by sie większa przydała...
Tomasz Merta
Panienka do wszystkiego
2010-07-14, 17:20
Witam,
 
no i bebechy ma slabe... Jak na moj gust, to i po zmianie na najlepsze (w konfiguracji) to tez nie zwala z nog. Ot taki Gimix do internetu i fotek.
 
Pozdr. tomek
Paweł Kęska
CSWP, CSWE, CSWI *** solid-blog.pl ***
2010-07-14, 18:18
Ale to nie jest stacja robocza. Ja bardziej wyobrażałbym sobie takie coś, jak przenośny notatnik, gdzie na rysunku u klienta mogę coś szybko zaznaczyć, zapisać, narysować itp.
Jakby miało 17" lub 19" to będzie za duże do aktówki... 
Szymon Kowal
hobbista
2010-07-15, 09:52
Chłopaki mają rację, widzę to raczej jako bajer dla tych co lubia nowości, a nie koniecznie to musi się wiązać z użytecznością. Z pewnością taki sprzęt robi wrażenie na ewentualnym zleceniodawcy w momencie kiedy prezentujemy na nim nasze wypociny  oraz jako symbol sukcesu jego posiadacza. Czy takie podejście wiąże się z szybszą i wydajniejszą pracą? nie wiem, ale jak twierdzą ludzie z PR powinno się to przełożyć na wizerunek :)

PSWUG

Strefa Resellera

Publikuj

Społeczność

Ankieta

Linki

RSS

BOT