Aktualności


Dell powiększył portfolio swoich stacji roboczych o najmocniejsze jednostki mobilne i stacjonarne: Dell Precision M4800, M6800, T3610, T5610 oraz T7610, przeznaczone do płynnej pracy z wiodącymi aplikacjami stosowanymi do tworzenia treści cyfrowej, projektów konstrukcyjnych, naukowych i innych zastosowań profesjonalnych.

Wyposażone w najnowsze wysokowydajne procesory, karty graficzne, pamięci masowe, ekrany i inne rozwiązania techniczne dla stacji roboczych, nowe systemy są kolejnym dowodem trwałego zaangażowania firmy Dell w zapewnianie profesjonalistom z różnych dziedzin – artystom, inżynierom, naukowcom - niezrównanej wydajności oraz niezawodności potrzebnej do realizacji innowacyjnych pomysłów.Ghost Town Media jest firmą postprodukcyjną, która korzysta z wysokowydajnych rozwiązań technicznych oraz możliwości interaktywnej współpracy zdalnej wytyczając nowatorskie kierunki w branży zajmującej się tworzeniem spektakularnych obrazów, od wideoklipów do efektów wizualnych w filmach fabularnych. „Nasz najnowszy projekt w dużej mierze bazuje na grafice komputerowej, dlatego potrzebowaliśmy szybkiego sprzętu o dużej mocy obliczeniowej - tłumaczy Brandon Parvini, Dyrektor Naczelny i Kreatywny w Ghost Town Media. „Zainteresowaliśmy się najnowszymi stacjami roboczymi Dell Precision wyposażonymi w profesjonalną grafikę NVIDIA Quadro, gdyż jak się okazuje, zapewniają one gigantyczną szybkość i błyskawicznie przeprowadzają renderowanie, w rezultacie przetworzenie złożonych scen 3D zajmuje minuty, a nie godziny.”Mobilne stacje robocze o największej mocy na rynkuFirma Dell, głęboko zaangażowana w proces zwiększania wydajności i komfortu obsługi oraz interaktywnej współpracy, dzięki swoim nowym, mobilnym stacjom roboczym jest pierwszą firmą na rynku stacji roboczych, która wprowadziła ekran Quad HD+ IGZO 15,6", o rozdzielczości wyższej niż ekran Apple MacBook Pro Retina, i jedyną, jaka oferuje opcjonalny ekran o przekątnej 17,3" z 10-palcowym wielodotykiem firmy Wacom, zapewniającym intuicyjną obsługę i interakcję z aplikacjami dla twórców i projektantów. Dell jest też pierwszą firmą oferującą bezprzewodowe dokowanie z łącznością WiGig. Ponadto, udoskonalono także jakość dźwięku dzięki zastosowaniu rozwiązania WAVES MaxxAudio.

Nowe, mobilne stacje robocze Dell Precision zapewniają również najwyższą wydajność w realizacji złożonych zadań 3D obejmujących renderowanie i symulacje, dzięki rozwiązaniom zapewniającym nawet 16GB¹ pamięci 1866Mhz z opcjami procesorów Intel Core i5 oraz i7 4.generacji, łącznie z Core i7 Extreeme Edition, oraz profesjonalnymi kartami graficznymi AMD FirePro i NVIDIA Quadro, jak również dzięki rozwiązaniom dającym nawet 8GB pamięci grafiki¹ w modelu M6800 z kartą NVIDIA Quadro K5100M.Oba systemy zapewniają również najwyższy poziom niezawodności dzięki akumulatorowi pozwalającemu na pracę przez cały dzień², dodatkowemu akumulatorowi zewnętrznemu, nowym elementom AMD Enduro i NVIDIA Optimus, oraz wiodącym w branży rozwiązaniom z zakresu bezpieczeństwa punktów końcowych, obejmującym wszechstronne szyfrowanie, zaawansowane uwierzytelnianie i nowatorską ochronę przed oprogramowaniem złośliwym.Nowe stacje robocze typu tower przeznaczone do obsługi wymagających aplikacjiNagrodzona obudowa typu tower i nowatorska technologia to wyróżniki nowej stacji roboczej, w skład której wchodzą ponadto nowej generacji procesory klasy stacji roboczej, profesjonalna grafika, fabrycznie instalowany Windows 8, nowe oprogramowanie Intel Cache Accelerator, dyski SSD podłączane przez PCIe i aktualizacje oprogramowanie Dell Precision Performance Optimizer. Nowe portfolio komputerów w obudowie tower stanowi uzupełnienie linii Dell Precision T1700 w obudowach Small-Form Factor i Mini-Tower.

Są to komputery przeznaczone do przeprowadzania analizy matematycznej, realizacji profesjonalnych projektów inżynierskich i złożonego modelowania 3D. W skład portfolio wchodzi Dell Precision T3610 z pojedynczym procesorem Intel Xeon o zaawansowanej wydajności,

Dell Precision T5610 - zajmująca mało miejsca stacja robocza z dwoma procesorami Intel Xeon o dużej mocy,

oraz Dell Precision T7610 - stacja robocza o największej mocy obliczeniowej na świecie. Model T7610 będzie posiadał 512GB¹ pamięci systemowej i maksymalnie trzy potężne karty graficzne najwyższej jakości, w tym maksymalnie dwie karty NVIDIA Quadro K6000s dostępne od października.

Thierry Rouf, Dyrektor FashionLab, powiedział: „Pracując nad najnowszymi projektami w zakresie mody, zapewniamy projektantom najbardziej zaawansowane narzędzia, jakich potrzebują do wykorzystania najnowszej technologii 3D w realizacji swoich najlepszych projektów i ważne jest dla nas, aby współpracować z najlepszymi. Dlatego też zdecydowaliśmy się na ścisłą współpracę z firmą Dell przy realizacji prestiżowej imprezy w Paryżu. Impreza była obsługiwane przez najwyższej klasy stacje robocze Dell Precision najnowszej generacji, w obudowie typu tower."Firma Dell zdaje sobie sprawę z konkretnych potrzeb, jakie mają jej klienci w sferze realizacji swoich zadań, dlatego też aktualizuje dotychczasowe narzędzia i oferuje nowe, które umożliwiają osiąganie maksymalnej wydajności i niezawodności tak, aby w swojej pracy klienci mogli skoncentrować się na aspektach czysto kreatywnych.

  • Dell Precision Performance Optimizer - DDPO pierwsze na świecie narzędzie do automatyzacji poziomu wydajności stacji roboczej, które konfiguruje ustawienia na bazie pracy aplikacji; począwszy od 17 września zostanie zaktualizowane drogą internetową o nowe profile - do współpracy z Siemens NX 8.5 i Dassault Systemes CATIA, oraz o nowe języki, m.in. francuski i niemiecki, a od października będzie fabrycznie instalowane w nowych stacjach roboczych.

  • Intel® Xeon Phi™ koprocesor na karcie 3120A PCIe - koprocesor Intel Xeon Phi to nowa architektura obliczeniowa oparta na wielordzeniowym rozwiązaniu x86, dająca wysoką sprawność i wyjątkową wydajność przy realizacji zadań równoległych. Oferowany jest jako koprocesor na karcie PCIe, a współpracując z procesorami Intel® Xeon® daje efekt synergii, co zapewnia podwyższoną wydajność stacji roboczych Dell Precision T7610, w obudowie typu tower, oraz R7610 - do montażu w szafach serwerowych.

  • Dyski półprzewodnikowe PCIe SSD - Dell jest pierwszą firmą, która począwszy od października wprowadza technologię Micron PCIe SSD do stacji roboczych typu tower oraz montowanych w szafach serwerowych. Rozwiązanie PCIe SSD - jedna z najbardziej wydajnych opcji pamięci masowych - łączy dyski SSD bezpośrednio z szybką szyną komunikacji systemowej PCIe.

  • Oprogramowanie Intel Cache Acceleration – Wersja dla stacji roboczych (CAS-W) - Dell głęboko zaangażował się we współpracę z firmą Intel, aby wprowadzić na rynek i dostosować do jego potrzeb pierwszą aplikację klasy enterprise, Intel CAS-W, do przyspieszania pracy pamięci masowych w stacjach roboczych, która poprawia ich wydajność. Aplikacja będzie dostępna w listopadzie, wyłącznie w stacjach roboczych Dell Precision w obudowach typu tower i do montażu w szafach serwerowych.

W ramach przedsięwzięcia Dell’s Technology Partner Program, stacje Dell Precision wykorzystywane są przez najlepszych, niezależnych dostawców oprogramowania (ISV) w procesie testowania i certyfikowania wiodących aplikacji, między innymi, Autodesk Design & Creation Suites, Dassault Systemes CATIA & SolidWorks oraz PTC Creo, pod kątem maksymalizacji produktywności oraz czasu bezawaryjnej pracy. Ponadto, wielu niezależnych dostawców korzysta ze stacji roboczych Dell Precision w trakcie pracy nad swoim oprogramowaniem i promowaniem jego możliwości. Na przykład, PTC wykorzystuje stacje robocze Dell Precision do obsługi systemu 3D - z aktywnym stereo i spektakularną, trzykanałową projekcją tylną do realizacji pokazów dla klientów, pozwalającego uczestnikom na bezpośrednie doświadczenie w hiperrealistycznym środowisku stworzonym za pomocą oprogramowania PTC.Ceny i dostępność:Nowe stacje robocze Dell Precision, mobilne i w obudowie tower, będą dostępne na całym świecie od 12 września. Więcej informacji oraz ceny można uzyskać na stronie www.Dell.com/Precision oraz bezpośrednio od doradcy w zakresie stacji roboczych Dell Precision, www.dell.com/wsadvisor, który przedstawi konfiguracje rekomendowane do konkretnych zastosowań.
Tagi: stacje robocze,workstation,dell,porojektowanie,cad,3dcad,dell precision
Źródło: Dell
Liczba wyświetleń: 3013
Najciekawsze tematy
Polecane artykuły
Napisz komentarz
0 Komentarze
Nie ma jeszcze komentarzy na temat filmu. Rozpocznij dyskusję!

PSWUG

Strefa Resellera

Publikuj

Społeczność

Ankieta

Linki

RSS

BOT