Aktualności


CadFaster|Collaborate™ jest teraz dostępny do użycia z oprogramowaniem Autodesk Revit i Dassault Systèmes SolidWorks jako wtyczka. Produkt pozwala na pracę w grupie do 10 osób, umożliwia opisywanie i współpracę w układzie 3D w czasie rzeczywistym z wykorzystaniem przenośnych plików wykonawczych. CadFaster bazując na popularny i niezawodnym silniku 3D jest najszybszą i najbardziej efektywną technologią wizualizacji 3D na rynku - oferuje współpracę w czasie rzeczywistym wielu użytkowników.

CadFaster zapowiada tazkże rozwiązania dla ArchiCAD i Bentley Architecture w drugim kwartale tego roku, a  dla "wszystkich głównych platform CAD" w ciągu najbliższych 12 miesięcy.


CadFaster dla SolidWorks® umożliwia dodawanie adnotacji w czasie rzeczywistym i ocenę podczas oglądania modeli CAD ułatwiając współpracę w trakcie całego procesu projektowania. CadFaster dla SolidWorks ma na celu zwiększenie wydajności  projektowania mechanicznego i poprawę satysfakcji klientów.


CadFaster|Collaborate™ umożliwia wstawianie w czasie rzeczywistym uwag oraz jednoczesne przeglądanie i współpracę. Z CadFaster modele projektowe mogą być szybko dystrybuowane do wszystkich zainteresowanych stron w procesie projektowania. Każdy jest w stanie uczestniczyć w procesie projektowania, umożliwiając dodawanie opinii klientów, jak i ocenę w czasie rzeczywistym. Możliwe błędy projektowe mogą być wyeliminowane we wczesnym procesie projektowania zapewnieniając klientowi konkretne wymierne zyski.

 Zalety:


  • Wady konstrukcyjne oraz kwestie związane bezproblemową komunikacją są zredukowane

  • Oszczędność wynikająca z uniknięcia częstych podróży w celu wymiany spostrzeżeń

  • Większe zadowolenie klinta dzięki możliwości oceny w czasie rzeczywistym


Ze względu na fakt, że pliki są samowypakowywujące się, żadne inne oprogramowanie nie musi zostać zainstalowane. Pliki są wystarczająco małe, aby z nimi pracować przy niskim poborze mocy w przypadku laptopów.

Po zmieszaniu z innym wszechobecnej technologii o nazwie telefon, recenzji projektu może zostać utworzony! Wspaniałą rzeczą jest to, że kiedy widok Model Master jest dostosowany (zoom, pan, itp. sekcji), poglądów wszystkich członków sesji "są aktualizowane w czasie rzeczywistym w celu uwzględnienia części lub element budynku, który jest przedmiotem dyskusji.

CadFaster|Collaborate™ma intuicyjny interfejs użytkownika, do którego szybko możn się przyzwyczaić. Główny widok modelu zajmuje większość przestrzeni, a funkcja drzewa po lewej stronie ekranu ułatwia lokalizację poszczególnych elementów projektu. Na górze, pasek menu daje dostęp do wielu  narzędzi 3D. Wielu użytkowników może dodawać komentarze, niezależnie, a wszystkie komentarze są przechowywane i mogą być przeglądane i zbierane do raportu ze spotkania w dowolnym momencie.

Obecnie trwają prace nad wersjami w pełni mobilnymi na  iPada oraz iPhona. 

 
Tagi: cadfaster, dodatki solidworks
Źródło: Cadfaster
Liczba wyświetleń: 2265
Najciekawsze tematy
Polecane artykuły
Napisz komentarz
0 Komentarze
Nie ma jeszcze komentarzy na temat filmu. Rozpocznij dyskusję!

PSWUG

Strefa Resellera

Publikuj

Społeczność

Ankieta

Linki

RSS

BOT