Aktualności
"Z 3DVIA Composer, użytkownicy mogą pokonać przeszkody w przekazywaniu informacji o projekcie zainteresowanym stronom w procesie projektowania - pozostałym członkom zespołu projektowego, klientom, partnerom lub sprzedawcom"

.

"Mamy do czynienia z innym językiem, kulturą i zrozumieniem finansowych aspektów", powiedział Will Harris, projektant w  Design that Matters". Jedynym sposobem na pokonanie tych barier jest wizualnie przedstawienie dokumentacji. Fotorealistyczny rendering jest kolejnym najlepszym sposobem na przekazanie urządzenia w ich ręce,  z 3DVIA Composer mogą zobaczyć, jak urządzenie działa. Te narzędzia wizualizacji okazały się krytyczne w osiągnięciu pełnego sukcesu projektu. "


Najnowsza wersja 3DVIA Composer, V6R2011x pozwala przekształcać dane 3D CAD w wysokiej jakości obrazki lub animacje  poprawiając jakość dostarczanych produktów. Nowe funkcje umożliwiają użytkownikom tworzenie realistycznych obrazów z dokładnym wyszczególnieniem detali. Firmy w różnych branżach, jak przemysł maszynowy, okrętowy,  produkty konsumenckie, użyją 3DVIA Composer skracając nawet o 80 procent czas tworzenia dokumentów, takich jak podręczniki użytkownika, instrukcje montażu i materiały marketingowe itp. Wśród korzyści, które można uzyskać dzięki 3DVIA Composer można wyszczególnić:


 • Szczegółowe detale poprzez nowe funkcje, takie jak wsparcie dla kanału alfa, okluzja otoczenia, oświetlenie per-pixel lighting i głębia ostrości.

  Cardiovascular Systems Inc.
  - producent systemów do leczenia chorób układu krążenia, może pokazać, jak cześci odnoszą się do złożeń i jak korzystać z wielu specjalnie zaprojektowanych narzędzi. 3DVIA Composer również przyczynił się do 25 procentoweego zredukowania czasu szkolenia  z montażu urządzeń.

 • Krótszy czas realizacji dzięki tworzeniu obrazów w dokumentacji równolegle z projektowaniem produktu.

  Allmand Brothers Inc, z Nebraski - ​​firma projektuje i produkuje wieże oświetleniowe i stoiska, kompaktowe ładowarki koparki i przemysłowe, skracając czas wymagany do sporządzenia instrukcji montażu z jednego miesiąca do tygodnia.

 • Wyższa wydajność i efektywność  usprawnienia procesów produkcji dokumentów.

  Szwedzka Produktställ AB używa 3DVIA Composer poprawiając wydajność produkcji dokumentacji o 70-80 procent.


"Z 3DVIA Composer, użytkownicy mogą pokonać przeszkody w przekazywaniu informacji o projekcie do zainteresowanych stron na każdym etapie procesu projektowania - innym członkom zespołu projektowego, klientom i dostawcom" powiedział Kishore Boyalakuntla, dyrektor zarządzania produktem w SolidWorks "3DVIA Composer. Umożliwia użytkownikom tworzenie wizualnych aktywów, które precyzyjnie przekazują informację drugiej stronie wykorzystując najnowsze funkcje oprogramowania, nie musisz martwić się już o błędy w dokumentacji."Najnowszy 3DVIA Composer V6R2011x jest dostępny do nabycia za pośrednictwem sieci lokalnych dystrybutorów VAR.  Najbliższego resellera odnajdziesz  wybierając link solidworks.com/sw/purchase/varlocator
Tagi: 3DVIA Composer, V6R2011, dodatki SolidWorks
Źródło: SolidWorks
Liczba wyświetleń: 2533
Najciekawsze tematy
Polecane artykuły
Napisz komentarz
0 Komentarze
Nie ma jeszcze komentarzy na temat filmu. Rozpocznij dyskusję!

PSWUG

Strefa Resellera

Publikuj

Społeczność

Ankieta

Linki

RSS

BOT