AktualnościMagnuson Ventura, to firma produkująca turbosprężarki dla samochodów osobowych, ciężarowych, motocykli oraz innych producentów sprzętu dla rynku motoryzacyjnego. Firma zajmuje się produkcją sprężarek od ponad 40 lat, a jej zadaniem jest stworzenie najpotężniejszych, trwałych, cichych i wydajnych systemów doładowania.

 Magnuson korzysta z systemu CAD SolidWorks do projektowania, analizy i produkcji swoich wyrobów. Inżynierowie firmy potrzebują często wymieniać pliki z różnych systemów CAD stosowanych przez producentów sprzętu oraz dostawców. Ta współpraca ma kluczowe znaczenie  dla nas jako producenta części silników produkowanych wiele firm, a dane CAD służą do tworzenia prototypów oraz są wykorzystywane do testów przed rozpoczęciem produkcji.Jednym z  klientów Magnuson jest firma korzystająca z systemu 3D CAD CATIA i rutynowo dostarcza wiele dużych plików w formacie CATIA. W Magnuson zastosowano więc produkt firmy CCE CAT5Works by bez problemu wymieniać pliki pomiędzy programami  SolidWorks i CATIA.

"To jest bardzo ważne dla Magnuson aby można wymieniać duże ilości danych z naszymi kooperantami, którzy korzystają z CATII." - powiedział Dan Bronsten, kierownik ds. technicznych w Magnuson. "Zwykle odbierane pliki CATIA zajmują średnio ponad 700MB. CCE CAT5Works jest w stanie szybko czytać i tłumaczyć duże pliki do formatu SolidWorks bez żadnych błędów. Poza tym, CAT5Works jest bardzo łatwy w użyciu, ponieważ jest zintegrowany z SolidWorks" - dodaje Dan.


CAT5Works jest dwukierunkowy, co pozwala na tłumaczenie plików SolidWorks > CATIA oraz CATIA > SolidWorks. Najnowsza wersja CAT5Works jest zgodna z SolidWorks 2009, 2010 i 2011 dla  32-bitowych i 64-bitowych wersji systemu Windows XP, Windows Vista i Windows 7. CAT5Works umożliwia współpracę pomiędzy CATIA V5 / CATIA V4 i systemem SolidWorks. CAT5Works może importować dane CATIA V5 Release 6 do 20  dla: części (*. CATPart) / złożeń (*. CATProduct) plików SolidWorks  i eksportować pliki do CATIA V5 część (*. CATPart) / złożenia (*. CATProduct). 
Tagi: CAT5Works, CCE, translacja Catia SolidWorks, dodatki SolidWorks
Źródło: CAT5Works
Liczba wyświetleń: 2125
Najciekawsze tematy
Polecane artykuły
Napisz komentarz
0 Komentarze
Nie ma jeszcze komentarzy na temat filmu. Rozpocznij dyskusję!

PSWUG

Strefa Resellera

Publikuj

Społeczność

Ankieta

Linki

RSS

BOT