Aktualności
Najnowsza wersja zapewnia użytkownikom wielką elastyczność w projektowaniu systemów PLC jak również  możliwość precyzyjnej wizualizacji kabli i przewodów w układzie 3D okablowania.

3D Elecworks ma wiele zalet zauważalnych przez specjalistów automatyki. Projektowanie 3D umożliwia szybsze konstruowanie i cykl produkcyjny. Dokładne obliczenia długości przewodów umożliwiają pre-montaż kabli w usprawnionym cyklu produkcyjnym. Użytkownicy mogą wizualizować miejsca prowadzenia przewodu celem uniknięcia kolizji bez konieczności budowy prototypu, co jest czasochłonne i kosztowne. Widoki 3D okablowania są realistyczne, pokazując oddzielne przewody w rynienkach w automatycznym panelu 3D lub proces instalacji w  maszynach. 

Najnowsza wersja elecworks 2011, która otrzymała nagrodę innowacyjności, oferuje użytkownikom następujące  funkcje:


  • Funkcje zarządzania PLC automatyzujące tworzenie sterowników z funkcji dostosowania karty do Twoich potrzeb

  • Dynamiczne  wstawianie PLC z dostosowalnym wyborem sygnałów i możliwością stosowania indywidualnych opisów

  • Automatyczny wybór makr PLC na kanał ułatwiający pełne tworzenie wszystkich PLC I / O

  • Wyświetlenia 3D automatycznego okablowania są bardziej realistyczne i pokazują osobne przewody w kanale dla bardziej dokładnego obliczenia długości przewodów

  • Operacja Connection label do reprezentowania i łatwiejszej lokalizacji wszystkich informacji o połączeniu dla urządzenia.


"Nową wersje elecworks 2011 cechuje jeszcze łatwiejsza obsługa oraz nowe możliwości, jak dynamiczne umieszczanie sygnałów PLC, bezpośrednie kopiowanie i wklejanie z programu Excel i bardziej realistyczne kolory oraz sekcje 3D automatycznego routingu w SolidWorks" - stwierdza Dr . Pedro Puig Deu, dyrektor generalny Trace Software International. "W oparciu o doświadczenia użytkowników, rozszerzyliśmy i poprawiliśmy możliwości oprogramowania, oferując elastyczność i dostosowanie do zmieniających się potrzeb naszych klientów".Elecworks jest już dostępny w 6 językach, w tym: angielski, francuski, hiszpański, chiński, brazylijski portugalski, niemiecki, oraz w języku tradycyjnym chińskim (Tajwan). 
Tagi: trace-software, elecworks, dodatki SolidWorks
Źródło: Elecworks
Liczba wyświetleń: 2093
Najciekawsze tematy
Polecane artykuły
Napisz komentarz
3 Komentarze
Autor Komentarz
Krzysztof Grzebieniowski
2011-06-29, 08:25
warto aby było to spolszczone
Paweł Kęska
CSWP, CSWE, CSWI *** solid-blog.pl ***
2011-06-29, 17:11
@Krzysztof,

A jaki jest w Polsce rynek dla takich aplikacji? Sprzeda się w ciągu roku może kilka może kilkanaście... Z resztą, wg mojej wiedzy z całej puli kilkuset dodatków niewiele u nas kupują.
Krzysztof Grzebieniowski
2011-06-30, 09:29
pewnie tak , prędzej będzie w paru dialektach chińskich

PSWUG

Strefa Resellera

Publikuj

Społeczność

Ankieta

Linki

RSS

BOT