Aktualności
SimLab Composer jest wygodnym narzędziem 3D, które pozwala tworzyć dokładne trójwymiarowe modele. W programie można: wykonać trójwymiarowe modele do różnych zastosowaniach CAD, można tworzyć wizualizace i animacje oraz generować interaktywne trójwymiarowe pliki PDF. Automatyczne tworzenie imponujących trójwymiarowych obrazów jest możliwa dzięki użyciu szybkiego i precyzyjnego renderer'a (silnika renderowania) zawartego w tym produkcie. Program obsługuje import modeli 3D z wielu standardowych formatów plików, w tym: SketchUp, Rhino, STEP, IGES, Collada, PDF 3D, 3D XML, FBX, OBJ, 3DS, DXF, U3D, STL, DWG i SolidWorks. Modele 3D i sceny mogą być eksportowane w następujących formatach OBJ, FBX, Collada, STL, U3D, BIP, i OSG.


 

Wymiana plików z produktami Autodesk.
Nowe wydanie pluginu importera SolidWorks dla Maya.Pozwala to zwiększyć wydajność poprzez import sceny SolidWorks do środowiska Autodesk Maya. Użyj wtyczki SimLab do importowania plików SolidWorks do Autodesk Maya by wykorzystać  wielką moc Maya w tworzeniu wysokiej jakości renderingów i animacji.

Plug-in jest obsługiwany w następujących wersjach Maya (2009, 2010, 2011 i 2012), (32 i 64 bit). Wtyczka wspiera importowanie plików SolidWorks w wersji 2011 i starszych.

 

SolidWorks  importer dla 3ds Max.

 

Nowa wtyczka dodaje możliwość importowania rodzimych części i złożeń SolidWorks (*. sldprt, sldasm *.) w najnowszej wersji SolidWorks 2011. W menu wtyczki, która pojawia się w 3ds max po zainstalowaniu plug-inu, możesz wybrać  importer SolidWorks a następnie polecenie Importuj plik SolidWorks. Pliki po kilku sekundach znajdą się wewnątrz sceny 3DS.  
Tagi: SimLab Composer v2.3, dodatki SolidWorks, import plików Maya do SolidWorks
Źródło: SimLab
Liczba wyświetleń: 2219
Najciekawsze tematy
Polecane artykuły
Napisz komentarz
0 Komentarze
Nie ma jeszcze komentarzy na temat filmu. Rozpocznij dyskusję!

PSWUG

Strefa Resellera

Publikuj

Społeczność

Ankieta

Linki

RSS

BOT