Aktualności
Biblioteka łączników CadParts to ponad 11.000 standardowych elementów złącznych oraz ponad 7.000 komponentów instalacji rurowych. Modele te eliminują potrzebę modelowania poszczególnych części, co pozwala zaoszczędzić wiele czasu i pieniędzy dla firmy.

Poprawne modele 3D CAD pozwalają inżynierom sprawdzić dopasowanie, ale nie pozwalają na weryfikację funkcji. Funkcja może być zweryfikowana przez porównanie właściwości technicznych części z wymaganymi właściwościami zgodnymi z założeniami projektowymi. Biblioteki CadParts zawierają  informacje techniczne tj. właściwości materiału, obciążenie, dopuszczalny moment obrotowy itp.W ostatniej fazie projektu inżynier tworzy rysunki i zestawienia materiałowe. Wszystkie biblioteki CadParts posiadają wbudowany opis i numer części, która dostarcza wszystkich niezbędnych informacji o zakupie części.

CadParts to również program PipeWorks do budowy rurociągów.
Ten program pozwala na wstawianie komponentów hydrauliki, tj. rur i przewodów rurowych do złożeń SolidWorks. Program jest skojarzony z biblioteką PF-2007 CadParts gwintowanych rur, w której  znajdują się zarówno rury stalowe  jak i rury z mosiądzu wraz  z osprzętem. Program jest w pełni zintegrowany z SolidWorks. Wszystko co jest potrzebne do wstawiania to wybór rury lub kształtki, a następnie wybiera się miejsce w złożeniu, gdzie rury lub kształtki mają być wprowadzone.Pełna kompatybilność:

  • PipeWorks jest  pełni kompatybilny z SolidWorks 2006 oraz  nowszymi

  • PipeWorks  jest  pełni kompatybilny z biblioteką CadParts Threaded Pipe Fitting  PF-2007


Biblioteki:

  • PipeWorks pochodzi z boblioteki PF-2007 Threaded Pipe Fitting

  • PF-2007 to biblioteka zarówno pojedynczych plików jak również konfiguracje


Wymagana licencja:

  • Jedna licencja na jednego użytkownika. 

  • CadParts to Gold Partner SolidWorks.


Tagi: CadParts, Pipeworks, dodatki SolidWorks, normalia, rurociągi SolidWorks
Źródło: CadParts
Liczba wyświetleń: 3073
Najciekawsze tematy
Polecane artykuły
Napisz komentarz
0 Komentarze
Nie ma jeszcze komentarzy na temat filmu. Rozpocznij dyskusję!

PSWUG

Strefa Resellera

Publikuj

Społeczność

Ankieta

Linki

RSS

BOT