Aktualności

Wersja 2.0 to nowa platforma BuiltWorks 2011 r. w pełni współpracująca z odpowiednią wersją 3D CAD - SolidWorks 2011. SolidACE również postanowił kontynuować wsparcie dla poprzedniej wersji platformy BuiltWorks 2010 do SolidWorks 2010 ze względu na wiele sygnałów od użytkowników ciągle korzystających z SolidWorks 2010 w codziennej pracy. SolidACE jest również zobowiązana do wydania jeszcze w tym roku wersji BuiltWorks, która będzie wspierać najnowszą wersję SolidWorks 2012.

"Obsługa wielu głównych wersji SolidWorks, będących obecnie na rynku, jest naszym odniesieniem do potrzeb naszych użytkowników, jednocześnie jest to jeden z wymogów certyfikacji SolidWorks Solution Partner", powiedział dr Vladimir Popov, prezes SolidACE. "Jesteśmy zobowiązani do wsparcia potrzeb użytkowników SolidWorks w nowych  gałęziach przemysłu, w których nasz program nie był wcześniej używany, np. w zakresie architektury, inżynierii i budownictwie czy inżynierii procesowej.

 
Niektóre z ważniejszych nowych funkcji i ulepszeń w BuiltWorks 2011 v.2.0:


  • Opracowywane i testowane także w SolidWorks 2011 (BuiltWorks 2010 v.1.5 z tymi samymi funkcjami wydany równolegle wspiera SolidWorks 2010)

  • Połączenie szczegółowe - przycinanie: lepsza kontrola użytkownika za pomocą kolorowych ilustracji z wykończeniem parametrów (wycięcia)

  • Poprawiona wydajność  operacji i niektórych funkcji pracy z płytami

  • Umieszczenie elementów stalowych: pełne wsparcie punktów kardynalnych bez zmian wartość offsetu

  • Eksport do SDNF (Steel Detailing Neutral Format by Intergraph) wykorzystuje obecnie punkty kardynalne

  • Eksport do CIS/2 (CIMSteel Integration Standards w wersji 2 przez AISC) obsługuje teraz zaciski końcowe i płyty

  • Użytkownicy BuiltWorks mogą obecnie prowadzić obliczenia w SolidWorks Simulation analizując bryły lub belki

  • Większa stabilność podczas wymiany modeli pomiędzy systemami Windows XP 32bitowy i Windows 7 64bitowy


Nowa wersja BuiltWorks 2011 v2.0 wspiera również BuiltWorks 2010  v1.5, i jest możliwa do pobrania za pośrednictwem witryny internetowej  tutaj>>Tagi: SolidACE, BuiltWorks 2011 v.2.0, BuiltWorks for SolidWorks, dodatki Solidworks
Źródło: Solidace
Liczba wyświetleń: 1757
Najciekawsze tematy
Polecane artykuły
Napisz komentarz
0 Komentarze
Nie ma jeszcze komentarzy na temat filmu. Rozpocznij dyskusję!

PSWUG

Strefa Resellera

Publikuj

Społeczność

Ankieta

Linki

RSS

BOT