Aktualności
Opracowany dla Luxology przez IntegrityWare z San Diego Power SubD-NURBS łączy wysoce elastyczne narzędzia do modelowania powierzchniowego i dokładne odwzorowanie NURBS w CAD. Z nowym dodatkiem Modo, projektantci przemysłowi we wczesnych etapach procesu projektowania mogą szybko tworzyć modele koncepcyjne, które można eksportować i udoskonalać w systemach CAD. Plug-in eksportuje pliki IGES, SAT, STEP oraz rozszerzenia Rhino, które są kompatybilne z dostępnymi pakietami oprogramowania inżynierskiego, w tym SolidWorks. Dodatkowo, przypisane materiały Modo mogą być wykorzystane do ustalenia granic powierzchni w wynikowym pliku dla maksymalnej kontroli.

 Oryginalna geometria wykonana w Modo
Plik eksportowany jako NURBS i wczytany do SolidWorks

Końcowy rendering po zmianach projektowych

 

"Powierzchnie organiczne typu  NURBS nie są już tylko domeną T-Splines!" - powiedział Branden Coker, artysta i jednocześnie beta tester Power SubD-NURBS. "Kiedy możesz modelować w Modo i eksportować do woli do własnego pakietu CAD, gdzie dysponujesz potężnym narzędziem pracy. Modo i NURBS to dwa rozwiązania wyśmienicie działające razem"Podczas gdy inne narzędzie - CAD Importers for modo zapewnia nowe możliwości ładowania danych CAD do Modo, Power SubD-NURBS uzupełnia inną stronę - eksport parametrycznych danych powierzchni z Modo do systemów CAD. Wszystkie te produkty pozwalają projektantom skutecznie zintegrować Modo w procesie projektowania, zarówno jako elastycznego modelera organicznego, jak i wysokiej klasy narzędzia do wizualizacji.


"Power SubD-NURBS przenosi mój workflow na wyższy poziom", powiedział Pascal Beeckmans, beta tester Power SubD-NURBS. "Mogę teraz połączyć swobodę modelowania powierzchni z najwyższą dokładnością techniki NURBS. To co najlepsze w obu światach. "Ceny i dostępność.

Power SubD-NURBS dla Modo 601 jest już dostępny dla Mac OS X i Windows w wersji 32 i 64 bitowej w USA  i kosztuje 595$. Plug-in można kupić na stronie internetowej lub za pośrednictwem przedstawicieli handlowych na całym świecie. 
Tagi: Modo
Źródło: Luxology
Liczba wyświetleń: 1757
Najciekawsze tematy
Polecane artykuły
Napisz komentarz
0 Komentarze
Nie ma jeszcze komentarzy na temat filmu. Rozpocznij dyskusję!

PSWUG

Strefa Resellera

Publikuj

Społeczność

Ankieta

Linki

RSS

BOT