Aktualności
Najnowsze wydanie TeamPlatform obejmuje następujące funkcje:


  1. Wszystkie metadane (właściwości niestandardowe) są natychmiast przeszukiwne.

  2. W widoku folderu pliku, użytkownik może wymienić wartości metadanych obok siebie w tabeli.
W połączeniu z istniejącymi funkcjami, takimi jak śledzenie złożeń CAD w przeglądarce z pełnym podglądem 3D, globalne wyszukiwanie TeamPlatform będzie teraz zawierać pole metadanych oprócz zadań, komentarzy, etykiet, formularzy oraz innych rodzajów zawartości w obszarze roboczym użytkownika, co ułatwia lokalizację modeli.Prezes VisPower Technology, Simon Bae powiedział: "Zrobiliśmy to by było łatwiej znaleźć właściwe dane w projekcie, które dla specjalistów SolidWorks  lub zespołu projektowego dają dużą oszczędność czasu.""Od czasu publicznej premiery w marcu, zobaczyliśmy wiele opinii użytkowników potwierdzających, że rynek poszukuje wyspecjalizowanych narzędzi pracy grupowej. Nasza wizja to dostarczanie zintegrowanych narzędzi online dla danych 3D, współpracy i wymiany, które są proste, ale funkcjonalne. Jesteśmy zadowoleni z naszego rozwoju jak do tej pory i te nowe dodatki potwierdzają nasze zaangażowanie w pomoc naszym klientom  projektującym w 3D i świadczącym usługi inżynieryjne, wykonywać projekty szybko i łatwo. "


Oprócz wsparcia dla metadanych, dalsze ulepszenia są również skierowane do profesjonalistów CAD 3D i branży usług inżynieryjnych:

Złożenia są automatycznie pakowane jako zip ze wszystkimi odniesieniami. W zapytaniach ofertowych, użytkownicy mogą błyskawicznie tworzyć, organizować i publikować oferty poprzez strony internetowe w indywidualnie określonym formularzu. Nowy obszar roboczy nawigacji (interfejsu) pozwala użytkownikom szybciej kontrolować projekty.

 
Aktualizacja jest dostępna już teraz dla posiadaczy kont TeamPlatform zarówno darmowych jak i programów zespołowych. 
Tagi: VisPower Technology, TeamPlatform, dodatki SolidWorks
Liczba wyświetleń: 1264
Najciekawsze tematy
Polecane artykuły
Napisz komentarz
0 Komentarze
Nie ma jeszcze komentarzy na temat filmu. Rozpocznij dyskusję!

PSWUG

Strefa Resellera

Publikuj

Społeczność

Ankieta

Linki

RSS

BOT