AktualnościFirma BOXX jest jedną z wybranej grupy producentów stacji roboczych certyfikowanych przez  NVIDIA pod kątem integracji jej technologii w swoich produktach.

"W przeszłości, tworzenie renderingów i symulacji fizycznych często powodowało konieczność rozdzielenia tych zadań pomiędzy różne systemy lub rozłożenie pracy w czasie, "powiedział Shoaib Mohammad, wiceprezes ds. Marketingu i Rozwoju Biznesu w BOXX."Nasza integracja z technologią NVIDIA Maximus umożliwia użytkownikom Autodesk, NVIDIA iray®, SolidWorks, CATIA, Bunkspeed i innych profesjonalnych aplikacjach do projektowania  jednoczesne projetowanie i rendering szybciej umożliwjąc ciągły przepływ pracy niezbędny do wzrostu produktywności." Stacje 3DBOXX  z  NVIDIA Maximus łączą niezrównane możliwości w projektowaniu i wizualizacjach  dzięki procesorom graficznym NVIDIA Quadro® o wysokiej wydajności i mocy obliczeniowej NVIDIA Tesla® C2075 GPU - to wszystko w jednym systemie. Technologia NVIDIA Maximus pomaga także użytkownikom ograniczyć budowę kosztownych prototypów dzięki symulacji Driven Design."Dzięki integracji NVIDIA Maximus w swoich stacjach roboczych, BOXX po raz kolejny może dostarczać swoim klientom rewolucyjną technologię, która pomogą im tworzyć i pracować szybciej niż kiedykolwiek wcześniej." NVIDIA Maximus jest stosowana w całym typoszeregu systemów korporacji BOXX, w tym 3DBOXX - stacji roboczych z serii 4920 (zarówno standardowej jak i podkręconej wersji Xtreme), w 3DBOXX 3960 Xtreme (również z modelem Intel Core i7) oraz Intel Xeon 3DBOXX 8920 r.

Dowiedz się więcej o stacjach roboczych 3DBOXX wyposażonych w technologię NVIDIA  Maximus, świetnie sprawdzających się w pracy z SolidWorks,  odwiedzając www.boxxtech.com. />
 


BENCHMARKI:

 3DBOXX 8550 XTREME

 
3DBOXX 8550 XTREME SPEC CFP2006 Result

 
3DBOXX 8550 XTREME SPEC CINT2006 Result


Tagi: boxxtech, nvidia maximus, stacje robocze
Źródło: Boxx
Liczba wyświetleń: 1862
Najciekawsze tematy
Polecane artykuły
Napisz komentarz
0 Komentarze
Nie ma jeszcze komentarzy na temat filmu. Rozpocznij dyskusję!

PSWUG

Strefa Resellera

Publikuj

Społeczność

Ankieta

Linki

RSS

BOT