Aktualności

 


Zemax 12 Release 2 upraszcza tworzenie systemów optycznych i oświetlenia oraz ich integrację w konstrukcji. Cały proces jest uproszczony dzięki dostępowi do największej biblioteki modeli źródłowych światła w branży, zaawansowanych symulacji i optymalizacji funkcji dzięki możliwości CAD, które obejmują w pełni ujednolicone systemy SolidWorks® i Autodesk® Inventor Design w środowisku Zemax.


"Zemax 12 Release 2 zawiera wiele nowych funkcji, które zachwycą nowych i istniejących użytkowników," powiedział Paul Caragher - dyrektor generalny Radiant Zemax. "Liczne nowe i ulepszone funkcje symulacji i optymalizacji pozwalają projektantom i inżynierom przemieszczać się szybko od projektu do produkcji."



Nowe funkcje


Zemax 12 Release 2 opiera się na solidnej platformie dostarczając wyjątkową moc i elastyczność, co pozwala użytkownikom na rozwiązywanie różnych problemów projektowych.



Największa biblioteka modeli źródłowych


Projektuj używając największej biblioteki parametrycznych modeli światła w branży i korzystaj z niezrównanej dokładności wyników symulacji. Ponad 600 modeli Radiant Source Model™ dających dokładne dane oświetlenia bliskiego pola i pola dalekiego oraz obrazy wyrównania, oprócz źródła IES i biblioteki opraw.


PartLink™ dla SolidWorks i Autodesk Inventor 2013


PartLink™ przyspiesza proces projektowania. Pozwala na dynamiczne modyfikowanie plików części SolidWorks i Autodesk Inventor 2013 z poziomu środowiska 12 Zemax. To z kolei pozwala wyeliminować dodatkowe czynności związane z importem i eksportem.


AssemblyLink™ dla SolidWorks i Autodesk Inventor 2013


AssemblyLink to redukcja kosztów wirtualnego prototypowania. AssemblyLink umożliwia użytkownikom pracę z rodzimymi plikami złożeń CAD, do których można przypisać właściwości optyczne i przeprowadzić analizę bezpośrednio w środowisku 12 Zemax.


Zemax Part Designer


Szybkie tworzenie i optymalizacja prostych ale i skomplikowanych części bezpośrednio w Zemax 12 w pełnym zakresie funkcji modułu CAD. Funkcje obejmują edytor szkicu, splajnów, wyciągnięcie dodania i po ścieżce, niestandardowe kolory i pełni parametryczny projektowanie geometrii części.



Visual Optimizer


Analizuj do ośmiu parametrów jednocześnie. Mikro-kontrola suwaków pozwala szybko otrzymać interaktywny feedback krytycznych czynników projektowych.


Zemax 12 Release 2 jest dostępna w edycjach: IE, EE i SE dzięki czemu użytkownicy mogą zakupić zestaw funkcji, który najlepiej odpowiada ich potrzebom. Wydanie IE jest wizytówką linii produktowej oferując pełny zestaw narzędzi do projektowania optycznego i oświetlenia. Zemax 12 działa na komputerach z Windows w wersji 32-bitowej lub 64-bitowej. Szczegółowe informacje można znaleźć na stronie RadiantZemax.com / Zemax.





Najnowsza wersja łączy w sobie nowe przełomowe funkcje oraz niezawodność i łatwość obsługi. Zapewnia to w pełni zintegrowane możliwości projektowe optyki i oświetlenia  - wszystko w jednym pudełku.

 

Tagi: RadiantZemax,Zemax 12 Release 2, dodatki SolidWorks,PartLink dla SolidWorks
Źródło: RadiantZemax
Liczba wyświetleń: 1648
Najciekawsze tematy
Polecane artykuły
Napisz komentarz
0 Komentarze
Nie ma jeszcze komentarzy na temat filmu. Rozpocznij dyskusję!

PSWUG

Strefa Resellera

Publikuj

Społeczność

Ankieta

Linki

RSS

BOT