Aktualności

3DPartFinder V3™ dla SolidWorks® to rewolucyjny produkt, który wyszukuje i wyświetla elementy podobne do wskazanych. Wyszukiwanie odbywa się w pełnej  integracji z SolidWorks Workgroup PDM i Enterprise PDM.

Połączenie aplikacji 3DPartfinder V3™ oraz oprogramowania SolidWorks® pozwala klientom precyzyjnie identyfikować podobne części i ich duplikaty umożliwiając ponowne wykorzystanie tych części. Promuje to mechanizmy ponownego wykorzystania elementów podstawowej inżynierii przy jednoczesnej minimalizacji czasu i kosztów związanych z projektowaniem lub zakupem duplikatów części.


Rysunek 1: 3DPartFinder V3 Enterprise w SolidWorks 2013

Rysunek 2: 3DPartFinder V3 Small Business w SolidWorks 2013


Mniej nowe części stworzone i zaprojektowane od podstaw. Oszczędzaj czas (projekt i ponowne jego użycie), koszty oprzyrządowania, prototypów, programów CNC, testów, certyfikatów i wielu innych...Praca bezpośrednio w środowisku SolidWorks umożliwia wyszukiwanie w oparciu o geometrię z 3DPartFinder ™, co zwiększa produktywność, ale także innowacycjność, co sprzyja projektowaniu lepszych produktów.Po uruchomieniu narzędzia, części są uszeregowane według ich podobieństwa do części referencyjnej. Będąc w SolidWorks, użytkownicy mogą prowadzić natychmiastową analizę wybranych modeli 3D. Użytkownik może łatwo uruchomić kolejne wyszukiwanie za pomocą dowolnego pliku w wyniku poprzedniego "zapytania geometrycznego".
 

Więcej informacji na temat 3DPartFinder V3 dla SolidWorks® znajdziesz na www.3dpartfinder.com lub kontaktując się e-mailem: info@3dsemantix.com.

Tagi: 3DSemantix, 3dpartfinder, dodatki SolidWorks
Źródło: 3DSemantix
Liczba wyświetleń: 1350
Najciekawsze tematy
Polecane artykuły
Napisz komentarz
0 Komentarze
Nie ma jeszcze komentarzy na temat filmu. Rozpocznij dyskusję!

PSWUG

Strefa Resellera

Publikuj

Społeczność

Ankieta

Linki

RSS

BOT