Aktualności


HP zaprezentowało drugą generację pierwszego i jedynej na świecie stacji roboczej z 27 calowym monitorem all-in-on HP Z1. Nowy komputer dostępny jest z systemem Windows 8 Touch oraz możliwością Intel ThunderboltTM 2, co czyni go szybszym i mocniejszym.

Idealny dla specjalistów CAD, grafików i szkolnictwa wyższego HP Z1G2 oferuje najszybszy transfer danych z ogromną mocą obliczeniową i najnowszą technologią, taką jak Thunderbolt oferującą elastyczność rozbudowy zewnętrznej.

Maszyna all-in-one została wyposażona w HP Slate21 Pro oferującą bezproblemową integrację z telefonami i tabletami bazującymi na systemie Android.

Z1 to komputer all in one z możliwością rozbudowy w najwydajniejsze podzespoły. Procesory 4 generacji Intel Xeon i Core, pamięci ECC oraz dyski twarde w systemie RIDE zapewniają użytkownikowi niezawodność i wydajność. Dodatkowo HP Z1 G2 umożliwia wstawienie grafiki NVIDIA Quadro mobile do profesjonalnych aplikacji graficznych. Wszystkie stacje robocze HP Z są testowane i certyfikowane do zastosowań profesjonalnych.

Technologia Thunderbolt pozwala na prace z urządzeniami zewnętrznymi z trzykrotnie większą przepustowością niż porty USB 3.0. Profesjonalny wyświetlacz IPS z 27 calową matrycą dotykową na 10 punktów pozwala efektywnie pracować.

SpecyfikacjaCena i dostępność.HP Z1G2 dostępny będzie pod koniec stycznia a cena wersji podstawowej zaczynać będzie się od 1999 dolarów.


Tagi: hp,z1,all in one,workstation,mobile,nvidia quadro,thunderbolt
Źródło: HP
Liczba wyświetleń: 2569
Najciekawsze tematy
Polecane artykuły
Napisz komentarz
0 Komentarze
Nie ma jeszcze komentarzy na temat filmu. Rozpocznij dyskusję!

PSWUG

Strefa Resellera

Publikuj

Społeczność

Ankieta

Linki

RSS

BOT