Aktualności


C3D Steel zarządza kluczowymi etapami procesu budowy konstrukcji stalowych, od tworzenia modeli trójwymiarowych do sporządzania list materiałów i rysunków konstrukcji. Aplikacja integruje się z SolidWorks i zawiera bazę danych SQL, która umożliwia zaawansowane i spójne zarządzanie projektami w środowisku SolidWorks.

"Ze względu na integrację z natywnym środowisku 3D SolidWorks i formacie pliku SolidWorks, IC3D Steel zapewnia również interoperacyjność pomiędzy wszystkimi użytkownikami SolidWorks zaangażowanymi w proces budowy, niezależnie od tego, czy wszyscy mają zainstalowany IC3D."

Inne korzyści obejmują wsparcie dla wszystkich popularnych profili ANZ i standardowych złączy. Posiada również automatyczne numerowanie części dla utrzymania dokładności i poprawnej numeracji identycznych części.Dyrektor Sprzedaży i Marketingu w Intercad, Mark Deere Jones mówi że, rozwiązania takie jak IC3D Steel oferują obecnym użytkownikom SolidWorks ogromne korzyści pod względem oszczędności czasu i kosztów. Prawdopodobnie najważniejszą cechą jest łatwość użycia, co sprawia że cały proces projektowy może być szybciej itegrowany z innymi operacjami.W ciągu najbliższych kilku miesięcy będą organizowane seminaria i pokazy, aby pokazać IC3D Steel w Australii i Nowej Zelandii, w dalszej kolejności aplikacja będzie udostępniona szerszej grupie użytkowników.Więcej informacji na stronie http://www.ic3d.com.au/products/software/ic3d-steel/ />
Tagi: IC3D Steel, dodatki SolidWorks
Liczba wyświetleń: 2014
Najciekawsze tematy
Polecane artykuły
Napisz komentarz
0 Komentarze
Nie ma jeszcze komentarzy na temat filmu. Rozpocznij dyskusję!

PSWUG

Strefa Resellera

Publikuj

Społeczność

Ankieta

Linki

RSS

BOT