Aktualności
Firma Lenovo ogłosiła wprowadzenie do sprzedaży w Polsce atrakcyjnych konsumenckich notebooków IdeaPad Y580. Nowe komputery oferują doskonałe parametry dla każdego użytkownika - od studentów po pracujących w terenie specjalistów.

 


„Nasze nowe notebooki to produkty odważne, wyznaczające wysokie standardy innowacyjności i stylu w segmencie konsumenckim” — powiedział Andrzej Sowiński, dyrektor generalny Lenovo Polska. „Pod względem technicznym nowe Y580 wyróżnia mocna konfiguracja i lepsze funkcje multimedialne, natomiast pod względem estetycznym — obudową wykonaną z wysokiej jakości materiałów. Jesteśmy przekonani, żenasze nowe komputery zaspokoją oczekiwania wymagających użytkowników”.


 


IdeaPad Y580 - rozrywka bez ograniczeń


Osobom poszukującym wydajnego notebooka, który poradzi sobie z wymagającymi aplikacjami multimedialnymi, można śmiało polecić nowe modele IdeaPad Y580. Nowe notebooki działają z procesorami z rodziny Intel Core do poziomu i7. Mają wyświetlacze Full HD o przekątnej 15” i zaspokajają najwyższe wymagania w zakresie wydajności graficznej i mocy obliczeniowej w aplikacjach multimedialnych i grach. Modele Y580 są wyposażone w karty graficzne do poziomu NVIDIA® GeForce® GTX660M 2GB GDDR5.   Rozrywkę zapewnia udoskonalony system dźwiękowy Dolby Home Theatre V4 i głośniki zaprojektowane przez firmę JBL®. Funkcja OneKey™ Theater II umożliwia ponadto optymalizację ustawień audiowizualnych jednym dotknięciem przycisku, zapewniając wyraźniejszy i jaśniejszy obraz oraz pełniejszy dźwięk. Model Y580 działa też z podświetlaną klawiaturą oraz kamerą HD umożliwiającą widoczność w nocy. Za pomocą opcjonalnego tunera telewizyjnego2 i technologii Intel® Wireless Display (WiDi)1 można korzystać z zaawansowanych funkcji multimedialnych na jeszcze większym ekranie telewizora, co zapewnia wspaniałewrażenia.


 

Ceny i dostępność


Nowe notebooki IdeaPad Y580 są dostępne w Polsce od 1 lipca 2012 za pośrednictwem partnerów biznesowych Lenovo oraz w sklepach internetowych. Sugerowane ceny – w zależności od konfiguracji - zaczynają się od 3049 pln.

Tagi: lenovo, komputer, laptop, IdeaPad Y580
Źródło: Lenovo
Liczba wyświetleń: 2500
Najciekawsze tematy
Polecane artykuły
Napisz komentarz
0 Komentarze
Nie ma jeszcze komentarzy na temat filmu. Rozpocznij dyskusję!

PSWUG

Strefa Resellera

Publikuj

Społeczność

Ankieta

Linki

RSS

BOT