Aktualności


Dell przekracza dotychczasowe ograniczenia stacji roboczych, dzięki najmniejszym urządzeniom w obudowach wieżowych i wyjątkowo wydajnym rozwiązaniom, przeznaczonym do montażu typu rack  • Stacje robocze Dell Precision T1700 Small-Form Factor i Mini-Tower nie tylko oferują wydajność potężnej stacji roboczej w cenie zbliżonej do ceny komputera stacjonarnego, ale są też najmniejsze w swojej klasie.

  • Stacja robocza Dell Precision do montażu typu rack umożliwia korzystanie z nowych funkcji wirtualizacji, zwiększonej wydajności i udoskonalonych możliwości dostępu zdalnego.

  • Zaktualizowana oferta stacji roboczych wzmacnia pozycję Dell na rynku jako dostawcy bezpiecznych, łatwych w zarządzaniu i niezawodnych rozwiązań komputerowych dla biznesu.

Dell wprowadził na rynek szeroką ofertę nowoczesnych stacji roboczych Dell Precision. W odświeżonym portoflio znajdują się; najmniejsze w swojej klasie urządzenie w obudowie wieżowej typu small form-factor – stacja Dell Precision T1700; oraz jedna z najbardziej zaawansowanych technologicznie stacji roboczych do montażu w szafie serwerowej - Dell Precision R7610. Seria Dell Precision obejmuje stację roboczą Dell Precision T1700 w obudowie typu Mini-Tower, która uzupełnia ofertę stacji roboczych. Dzięki czemu zarówno użytkownicy na poziomie podstawowym, jak i zaawansowanym mogą korzystać z jej wysokiej wydajności, trwałości i inteligentnej konstrukcji.Jedne z najmniejszych na rynku podstawowe stacje robocze w obudowie wieżowejNowa stacja robocza Dell Precision T1700 w obudowie w rozmiarze small form-factor (SFF), oferująca wydajność potężnej stacji roboczej w cenie zbliżonej do ceny komputera stacjonarnego, to najmniejsze (około 30% mniejsze od konkurencyjnych systemów) i najlżejsze urządzenie w swojej klasie. Pozwala pracownikom IT na łatwe wdrażanie stacji roboczych z certyfikatami niezależnych producentów oprogramowania (ISV) niezależnie od ilości dostępnego miejsca.

Stacje robocze T1700 SFF i Dell Precision T1700 Mini-Tower (MT) są zaprojektowane i certyfikowane do wykorzystywania przez specjalistów w dziedzinach inżynierii, architektury czy finansów. Są one także idealnymi maszynami dla pracowników i studentów wyższych uczelni, tworzących rysunki 2D, symulacje 3D lub korzystających z możliwości wielozadaniowości i wymagających aplikacji.Zarówno stacje robocze T1700 SFF, jak i T1700 MT są wyposażone w procesory klasy Intel nowej generacji i profesjonalne karty graficzne NVIDIA i AMD z gniazdami PCIx x16 Gen 3 oraz rozszerzonymi certyfikatami ISV. Dzięki temu można wykonać więcej zadań w krótszym czasie. Urządzenie T1700 SFF to jedyna podstawowa stacja robocza, posiadająca dwa porty USB 3.0 umieszczone z przodu, co umożliwia szybsze przenoszenie danych i łatwiejsze połączenia z zewnętrznymi nośnikami i akcesoriami.

Aby uzyskać najwyższą jakość obrazu w rozdzielczość HD, Dell zaleca korzystanie z wyświetlania na dwóch monitorach Dell UltraSharp U2312HM oraz podstawek pod dwa monitory Dell Dual Monitor Stand MDS14 w celu maksymalizacji powierzchni wyświetlania i zwiększenia produktywność przy korzystaniu ze stacji roboczych T1700.Nowa stacja robocza do montażu w systemie rack oferuje optymalną wydajność i niezawodność

w przypadku zdalnych i zwirtualizowanych środowiskDell, lider w branży stacji roboczych, montowanych w szafach serwerowych, zapowiada zaktualizowanie ich oferty. Nowe urządzenia będą wydajniejsze, wyposażone w rozwinięte funkcje zdalne i nowe funkcje wirtualizacji, dedykowane inżynierom i innym osobom, pracującym na stanowiskach specjalistycznych. Nowa stacja robocza Dell Precision R7610 jest wyposażona w możliwości sztandarowego modelu Dell, stacji roboczej T7600 w obudowie wieżowej. Inteligentnie zaprojektowana obudowa o rozmiarze 2U odpowiada potrzebom centrów danych lub wbudowanych rozwiązań producentów OEM.

Organizacje korzystające ze stacji roboczej R7610 mogą uzyskać większy zwrot z inwestycji, dzięki zwiększeniu dostępności i lepszemu wykorzystaniu zasobów, ponieważ jedna stacja może być wykorzystywana przez cztery osoby bez obniżenia jej wydajności. Jest to możliwe dzięki funkcji GPU pass-through oraz certyfikatowi zgodności z rozwiązaniem Citrix XenServer 6.1.0, korzystającym z karty graficznej Citrix XenDesktop HDX 3D Pro.

Dzięki temu wszystkie zasoby dedykowanej oddzielnej karty graficznej są w wyjątkowy sposób współdzielone przez wielu użytkowników w hostowanym i współużytkowanym środowisku lub udostępniane jednemu użytkownikowi bądź maszynie wirtualnej w zwirtualizowanym środowisku. Stacja R7610 może obsługiwać do czterech niskoprofilowych kart graficznych, takich jak karty standardowe NVIDIA Quadro K2000 oraz AMD FirePro W5000, zaawansowane karty NVIDIA Quadro K4000 lub do trzech kart wysokoprofilowych NVIDIA Quadro K5000.Użytkownicy mogą łączyć się ze stacją roboczą R7610 w relacji 1:1 za pośrednictwem procesora Teradici Tera2 PCoIP z poziomu klienta zero Dell Wyse P25, połączonego z dwumonitorowym wyświetlaczem UltraSharp U2413 Dell z technologią PremierColor oraz podstawką Dell Dual Monitor Stand MDS14. Kolejna możliwość to zdalne łączenie się użytkowników za pośrednictwem innych komputerów Dell i innych firm, w tym urządzeń typu thin client, laptopów, komputerów stacjonarnych i innych urządzeń mobilnych z oprogramowaniem Citrix Receiver™.Aby jeszcze bardziej zwiększyć najwyższą w branży niezawodność urządzeń Dell, stację roboczą R7610 wyposażono w wyjątkową technologię Reliable Memory, opatentowany przez Dell kod programowany na poziomie systemu BIOS, eliminujący niemal wszystkie błędy pamięci, a dzięki temu potrzebę wykonywania szczegółowych testów pamięci, konieczność świadczenia pomocy przez pracowników IT oraz wymiany modułów pamięci DIMM.

Stacja robocza R7610 została zaprojektowana, przetestowana i certyfikowana pod kątem licznych aplikacji, co pozwoliło zapewnić niezawodną wydajność. Ponadto pamięć została rozszerzona do czterech kanałów, oferujących do 256 GB²(planowane jest 512 GB) w 16 gniazdach modułów pamięci DIMM oraz w zintegrowany kontroler SATA/SAS LSI2308 (6 GB/s). Urządzenie wyposażono także w dwa 8-rdzeniowe procesory Intel E5-2687W 150 W.


Tagi: stacje robocze Dell Precision, Dell, Dell workstation, komputery do SolidWorks
Źródło: Dell
Liczba wyświetleń: 2613
Najciekawsze tematy
Polecane artykuły
Napisz komentarz
0 Komentarze
Nie ma jeszcze komentarzy na temat filmu. Rozpocznij dyskusję!

PSWUG

Strefa Resellera

Publikuj

Społeczność

Ankieta

Linki

RSS

BOT