Aktualności
Najważniejsze rozwiązania w nowej wersji V1R5.0 :Oto nowe funkcje w wersji darmowej z DraftSight V1R5.0 : • Szukanie w opcjach: wystarczy wpisać w polu wyszukiwania (w menu Opcje) czego szukasz a zostanie wyświetlona ścieżka lokalizacji do tego tematu.


 • Szybkie Grupy: szybkie tworzenie grup elementów za pomocą prawego przycisku myszy.


 • Integracja iQuestions: korzystając z zakładki Community, loguj się do społeczności DraftSight online SwYm by szukać i zadawać pytania w dziale iQuestions .


Oto nowe funkcje V1R5.0 

Enterprise and Professional Pack

 w wersji Enterprise i Professional DraftSight

Enterprise and Professional Pack

, w tym funkcjie wersji darmowej wymienionej powyżej:


 • Drukowanie wsadowe: wyślij zbiór rysunków i arkuszy do drukarek w trybie wsadowym. Użytkownicy mogą zapisywać zadania drukowania partiami na liście plików (*. BPL) do późniejszego wykorzystania .


  • Uwaga: użytkownicy mogą drukować tylko z arkuszy PageLayouts i w konfiguracji druku związanych z nimi. Dodatkowo w każdej konfiguracji PageLayout stosowanych w druku i wydruków wsadowych, użytkownicy muszą określić drukarkę .


  • Podgląd warstw: szybki podgląd zawartości warstw pojedynczo lub przez zestaw określonych warstw. Polecenie pozwala użytkownikom określać, jakie elementy są na danej warstwie i czasowo zamknąć okno dialogowe, aby wyświetlić podgląd warstwy w oknie dialogowym na górze.


  • Podkład PDF: możliwe jest dołączanie stron dokumentu PDF do rysunku za pomocą polecenia AttachPDF. Komenda łączy określony plik jako odniesienie do bieżącego rysunku.


  • Standard zgodności rysunków: Użyj polecenia VerifyStandards, aby sprawdzić czy rysunek jest zgodny ze standardem firmy czy organizacji lub niestandardowymi normami. Komenda sprawdza  nazwy i właściwości warstw, style linii i wymiarów oraz tekstu w bieżącym rysunku w odniesieniu do plików standardów. Użytkownicy mogą zastąpić niestandardowe elementy, mogą je ignorować lub oznaczyć flagą lub pozostawić bez zmian .


  • Obliczenia właściwości masy: oblicz i wyświetl właściwości masowe regionów. Polecenie to wyświetla informacje o dołączonym obszarze, obwodzie i środku ciężkości określonego regionu.


  • Nagrywanie makr: najszybszym i najprostszym sposobem, aby rozpocząć programowanie z API DraftSight jest rejestrowanie makra.
Więcej informacji o bieżącej wersji oraz programi do pobrania na stronie: http://www.3ds.com/products-services/draftsight/overview/ />


Tagi: cad, 2d,
Źródło: Dassault Systemes
Liczba wyświetleń: 2156
Najciekawsze tematy
Polecane artykuły
Napisz komentarz
0 Komentarze
Nie ma jeszcze komentarzy na temat filmu. Rozpocznij dyskusję!

PSWUG

Strefa Resellera

Publikuj

Społeczność

Ankieta

Linki

RSS

BOT