Aktualności

Karty NVIDIA Quadro 2000D wyposażono w dwa złącza DVI, za pośrednictwem których do wyświetlaczy przesyłany jest obraz o bardzo wysokiej rozdzielczości (do 10 megapikseli), wymagany do precyzyjnej diagnostyki. Quadro 2000D wyświetlają obraz w 10- i 12-bitowej skali szarości, co pozwala na wykrycie nawet najbardziej subtelnych różnic tonalnych w wyśwetlanych obrazach. Karty obsługują również standard DICOM, umożliwiający jednolitą i precyzyjną kalibrację monitorów.

"Staramy  się  projektować  jak  najlepsze  systemy  do  wizualizacji  diagnostycznej  w  medycynie i właśnie dlatego od wielu lat wykorzystujemy układy graficzne Quadro wraz z naszymi wyświetlaczami Dome”, powiedział Peter M Steven z NDS Surgical Imaging. „Dzięki nowym Quadro 2000D i ich obsłudze 10-bitowej skali szarości możemy w pełni wykorzystać możliwości naszych monitorów.”Inną funkcją wyróżniającą Quadro 2000D jest technologia NVIDIA Mosaic™, pozwalająca na rozciągnięcie wywietlanego obrazu na wiele monitorów, bez poświęcania wydajności. Jedna stacja roboczna z czterema kartami Quadro 2000D może wyświetlać obraz nawet na 8 monitorach. Technologia NVIDIA SLI® Multi-OS pozwala z kolei na jednoczesne wyświetlanie obrazu z systemów Windows i/lub Linux, działających na tej samej stacji roboczej. Dzięki technologiom NVIDIA® 3D Vision oraz 3D Vision Pro, karty Quadro 2000D potrafią wyświetlać bogate i realistyczne obrazy trójwymiarowe.

“Technologie firmy NVIDIA w połączeniu z naszym systemem trójwymiarowego USG pozwala diagnostykom na uzyskanie niezwykle szczegółowych, trójwymiarowych obrazów płodu podczas badań prenatalnych”, mówi Barbara Del Prince z Siemens Healthcare. „3D Vision pozwala nam na uzyskanie realistycznych wizualizacji, natomiast karty NVIDIA Quadro 2000D zapewniają najwyższą wydajność, jakość i skalowalność”.

“Stacje robocze Agfa HealthCare IMPAX EE PACS wyposażone w karty Quadro 2000D łączą w sobie najwyższą wydajność przetwarzania obrazu, szeroki zakres wyświetlanych odcieni szarości, tak niezmiernie ważną w diagnostyce medycznej oraz zgodność z ogromną liczbą wyświetlaczy”, powiedział Dr. Frank Unglauben z Agfa HealthCare. „Połączenie tych technologii pozwoli lekarzom i radiologom na znaczne zwiększenie skuteczności i precyzji ich diagnoz.”Która z profesjonalnych kart NVIDIA® Quadro®  PNY® w połączeniu z SolidWorks 2011 jest najlepsza dla Ciebie?

Numer modelu PNY Rdzeni CUDA Pamięć Video Moc maks. Wyjścia DP DVI VGA
Quadro 2000 NEW! VCQ2000-PB 192 1 GB 62W 2
Quadro 4000 NEW! VCQ4000-PB 256 2 GB 142W 2
Quadro 5000 NEW! VCQ5000-PB 352 2.5 GB 152W 2

 

Tagi: Quadro 2000D, Nvidia, profesjonalne karty graficzne
Źródło: Nvidia
Liczba wyświetleń: 1943
Najciekawsze tematy
Polecane artykuły
Napisz komentarz
0 Komentarze
Nie ma jeszcze komentarzy na temat filmu. Rozpocznij dyskusję!

PSWUG

Strefa Resellera

Publikuj

Społeczność

Ankieta

Linki

RSS

BOT